بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینتس رومنیگه، نایب‌رئیس بایرن مونیخ بعد از پیروزی 3-0 این تیم مقابل چلسی می‌گوید ممکن است هانس فلیک سرمربی موقت این تیم فصل آینده هم سکان هدایت باواریایی‌ها را در دست داشته باشد.

بعد از آنکه بایرن مونیخ دیشب در لندن و در خانه چلسی موفق شد حریف انگلیسی‌اش را در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 3-0 شکست دهد، کارل هاینتس رومینیگه، نایب‌رئیس باشگاه اعلام کرد ممکن است هانس فلیک، سرمربی موقت بایرن فصل آینده هم به عنوان سرمربی این تیم به کار خود ادامه دهد.

 

فلیک که در ماه نوامبر بعد از اخراج نیکو کوواچ سرمربی سابق بایرن به عنوان مربی موقت انتخاب شده بود حالا توانسته نظر مثبت مدیران باشگاه را جلب کند. در ماه دسامبر اعلام شد که فلیک تا پایان فصل جاری سکان هدایت بایرن را به عهده خواهد داشت.

 

رومینیگه بعد از پیروزی مهم دیشب بایرن مقابل چلسی به خبرنگاران گفت:" مربی ما دیروز 55ساله شد. این سن خوبی است. فلیک می‌تواند در بایرن مونیخ مدارکی امضا کند که دوران ماندنش را طولانی‌تر کند".

 

فلیک در دورانی که هدایت بایرن مونیخ را به عهده داشته از 18 بازی توانسته در 15 بازی به پیروزی برسد و در این مدت تنها دو بار شکست را تجربه کرده است.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه هانس دیتر فلیک چلسی لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.