بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ستاره بایرن مونیخ در مصاحبه جدید خود به انتقاد از برنامه های تاکتیکی کارلو آنچلوتی در بایرن مونیخ پرداخت.

کارلو آنچلوتی سال 2016 جانشین پپ گواردیولا در بایرن شد. پپ پس از سه فصل هدایت بایرن، راهی سیتی شده بود و کارلتو یک سال پس از اخراج از رئال هدایت باشگاه آلمانی را برعهده گرفت. آنچلوتی با بایرن تا یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان پیش رفت ولی با شکست از رئال حذف شد. تیم او البته توانست فاتح بوندسلیگا شود.

 

دوران حضور آنچلوتی در بایرن به یک سال و نیم هم نرسید و او جای خود را به یوپ هاینکس داد. در آن مقطع گفته می شد بزرگان رختکن بایرن علیه او شورش کرده اند و همین، دلیل برکناری اش بود.

 

توماس مولر ستاره بایرن که در دوران آنچلوتی تاثیرگذاری همیشگی خود را از دست داده بود، در مصاحبه با اتلتیک گفت:« وقتی با گواردیولا توانستیم به یک ثبات و کنترل خوب در بازی خودمان دست پیدا کنیم، برای من درخشش و گلزنی ساده تر شد ولی در سال های پس از جدایی پپ(با آنچلوتی) دیگر به موفقیت گذشته دست پیدا نکردیم. گاهی به نظر می رسید در "FAR WEST" هستیم. در واقع همه آن چیزی که با پپ برایش جنگیده بودیم و همه چیزی که از او در آن سال های فوق العاده یاد گرفته بودیم، از بین رفت. این حس وجود داشت که ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد.»

منبع
برچسب ها: توماس مولر کارلو آنچلوتی پپ گواردیولا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.