بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدافع اتریشی باواریایی ها به تمجید از هم تیمی خود می پردازد.

شب گذشته (سه شنبه) و در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم بایرن مونیخ و چلسی به مصاف هم رفتند که روبرت لواندوفسکی، مهاجم بایرنی ها موفق به ثبت یک گل و دو پاس گل شد.

به گزارش گل، آلابا در پاسخ به این سوال که آیا می توان لواندوفسکی را با مسی و رونالدو مقایسه کرد، گفت:

“ بله من هم اینچنین فکر می کنم. او یک بازیکن در سطح جهانی و یک مهاجم درجه یک است. همه ما می دانیم که لوا می تواند گلزنی کند اما او با دادن دو پاس گل در بازی با چلسی، توانایی دیگری را از خود به نمایش گذاشت. ما از اهمیت او در تیم خود آگاه هستیم و از اینکه لوا را در ترکیب خود داریم خیلی خوشحال هستیم. لوا یکی از بهترین ها و شاید بهترین مهاجم جهان باشد. تقریبا در هر بازی گلزنی می کند و من فکر می کنم او لیاقت حضور در میان بهترین بازیکنان جهان را دارد و باید آنچه که درباره آن بچه ها (رونالدو و مسی) گفته می شود درباره لواندوفسکی نیز گفته شود.
 

 از آلابا سوال شد که آیا زمان کسب توپ طلا توسط مهاجم لهستانی بایرنی ها فرا رسیده است و او اینگونه پاسخ داد:

“ امیدوارم اینچنین باشد. او شایسته دریافت توپ طلا است. من مشاهده می کنم که لوا هر روز به سختی کار می کند. لوادوفسکی مستحق توپ طلا است.
 

شب گذشته شاهد بدترین شکست خانگی چلسی در لیگ قهرمانان اروپا بودیم و به نظر می رسد که صعود بایرن مونیخ به مرحله یک چهارم نهایی قطعی است اما آلابا چنین عقیده‌ای ندارد و می گوید:

“ اینطور نیست که ما فکر می کنیم. بازی دومی هم وجود دارد و ما همچنان باید در یک بازی دیگر نیز به میدان برویم. ما در بازی اول خیلی خوب عمل کردیم و این را می دانیم که در فوتبال هر چیزی می تواند رخ دهد. باید به خودمان باور داشته باشیم اما هنوز تا رسیدن به فینال راه زیادی باقی مانده است. ما بازی دیگری درمقابل چلسی داریم و باید رفتن به مرحله بعد در آن بازی پیروز شویم. خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد. ما بازی به بازی پیش می رویم.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا روبرت لواندوفسکی چلسی لیگ قهرمانان اروپا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.