بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در ادامه روند خوب خود امروز موفق شد آگسبورگ را با دو گل شکست دهد.

بایرن مونیخ امشب در چهارچوب رقابت های هفته بیست و پنجم بوندسلیگا امروز میزبان آگسبورگ بود و در نهایت با دو گل این تیم را شکست داد تا با ۴ امتیاز بیشتر نسبت به تیم دوم جدول یعنی دورتموند در صدر جدول قرار بگیرد.
در نیمه اول این بازی شاهد یکی از ضعیف ترین عملکرد های بایرن مونیخ در هفته های اخیر بودیم. با وجود اینکه بایرنی ها بیشتر مالکیت توپ را در اختیار داشتند اما نتوانستند خطر زیادی روی دروازه آگسبورگ ایجاد کنند.

عملکرد ضعیف هافبک های بایرن مونیخ در نیمه اول باعث شد که این تیم نتواند موقعیت زیادی روی دروازه آگسبورگ خلق کند. به خصوص اینکه فیلیپ کوتینیو و تیاگو آلکانترا در نیمه اول نمایش خوبی از خود ارائه ندادند.

با این وجود مهم‌ترین موقعیت بایرن در نیمه اول در دقایق پایانی شکل گرفت اما همکاری سرژ گنابری و توماس مولر را به سرانجام نرسید تا دو تیم با همان تساوی بدون گل به رختکن بروند.

بایرن مونیخ نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی به گل رسید. جروم بواتنگ با یک پاس استثنایی توماس مولر را در دهانه دروازه با یک موقعیت تک به تک روبرو کرد و این ستاره آلمانی نیز با ضربه ای دقیق دروازه آگسبورگ را گشود.

بایرن مونیخ در نیمه دوم عملکرد فوق العاده ی ارائه داد، بعد از گل چند موقعیت دیگر نیز خلق کرد. دقیقه ۶۹ یکی از این فرصت ها بود که شوت کوتینیو با عکس العمل فوق العاده دروازه بان آگسبورگ روبرو شد.

در دقیقه ۷۸ مهمترین موقعیت آگسبورگ رقم خورد. بازیکنان این تیم درون محوطه جریمه بایرن مونیخ صاحب موقعیتی عالی شدند و این فرصت را داشتند که بازی را به تساوی بکشاند اما درخشش فوق العاده مانوئل را مانع از این موضوع شد.

در دقایق پایانی بایرن روی حرکت فوق العاده سرژ گنابری و پاس دیدنی او به لئون گورتسکا دروازه آگسبورگ را برای دومین بار گشود. گنابری بعد از یک حرکت خوب در جناح راست توپ را برای گورتزکا ارسال کرد و او در دهانه دروازه با یک ضربه آرام دروازه آگسبورگ را باز کرد تا بازی با نتیجه 2-0 پایان یابد.

منبع
برچسب ها: آگسبورگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.