بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ امشب در خانه خود آلیانس آرنا به مصاف آگسبورگ رفت و با پیروزی 2-0 مقابل این تیم به روند پیروزی‌های اخیر خود ادامه داد. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

هانس دیتر فلیک:

ما می‌دانستیم که در مقابل آوگزبورگ بازی سختی در پیش داریم. نیمه اول نشان داد که  حق با ما بوده است. ما در این نیمه سرعت کافی را نداشتیم ولی بعد از آن همه بازی سخت در روزهای اخیر طبیعی بود که در چنین بازی‌ای از این نظر دچارمشکل بشویم. خستگی بازی‌های اخیر به وضوح در ساق‌های ما احساس می‌شد. با شروع نیمه دوم هم نتوانستیم از فرصت‌های اولیه‌مان در این نیمه استفاده کنیم و آوگزبورگ هم شانس بزرگی برای گلزنی داشت. نتیجه 2-0 در این بازی برای ما یک نتیجه فوق‌العاده عالی است. مهم این است که ما سه امتیاز رابدست آوردیم. سه امتیازی که به شدت خواهان کسبش بودیم.

 

توماس مولر:

در پایان نیمه اول چند موقعیت گلزنی داشتم که باید بهتر از آن ها استفاده می کردم. در نیمه دوم بهتر بازی کردیم. در این نیمه توانستیم موقعیت هایمان را تبدیل به گل کنیم. ولی در کل ذهنیت برنده و کشنده مان را از دست داده بودیم. چند هفته است که با این کند شدن ریتم بازی مواجه هستیم. بنابراین علی رغم اینکه در نیمه دوم حاکم توپ و میدان بودیم، باید از نویر تشکر کنیم که در دقیقه 85 اجازه نداد بازی 1-1 شود. این سبک بازی چیزی نیست که ما می خواهیم. قبلا بازی های خیلی بهتری ارائه کردیم.
 

داوید آلابا:

ما به هدفمان رسیدیم و به پیروزی دست پیدا کردیم که لیاقتش را داشتیم. خیلی زودتر می توانستیم گل دوم را بزنیم. در نیمه دوم موقعیت های گل جدی داشتیم. باید زودتر این فرصت ها را تبدیل به گل کنیم و نتیجه بازی مشخص شود. در این بازی نتوانستیم این کار را انجام دهیم. خیلی مهم بود که 3 امتیاز را بگیریم و به صدرنشینی مان در جدول ادامه دهیم.
 

لئون گورتسکا:

من در حال حاضر در سطح بالایی قرار دارم و احتمالا این بهترین فرم دوران حرفه ایم است. مطمئنا از حضور پیدا نکردن در ترکیب اصلی تیم ناراحت هستم و این موضوع را به طور واضح و صریح می گویم. هر بحث و گفت و گویی که در تیم صورت می گیرد، خصوصی باقی می ماند و من باید تصمیم سرمربی را بپذیرم. باید در سکوت تمرین کنید تا از آمادگی بدنی خود مطمئن باشید و به تمرینات خود ادامه دهید. فکر می کنم وظیفه من این است که نمایش های خوبی داشته باشم و در این صورت حق حضور در ترکیب اصلی را به دست خواهم آورد.

برچسب ها: هانس دیتر فلیک آگسبورگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.