بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، دروازه‌بان آگسبورگ می‌گوید در دیدار پریروز این تیم مقابل بایرن مونیخ حملات باواریایی‌ها آنقدر کم‌تعداد بوده که او خوابش گرفته بوده و چیزی نمانده بوده در میانه بازی بخوابد.

بایرن مونیخ روز یکشنبه در دیدار مقابل آگسبورگ با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید و به لطف تساوی بدون گل لایپزیش در مقابل ولفزبورگ توانست با اختلاف دو امتیاز نسبت به تیم دوم جدول، بوروسیا دورتموند، صدرنشین بوندس‌لیگا شود. اما نحوه بازی و عملکرد بایرن مونیخ در بازی مقابل آگسبورگ نتوانست رضایت کارشناسان و بسیاری از هواداران این تیم را جلب کند.

به همین علت است که حالا گروهی از هواداران بایرن و کارشناسان فوتبال آلمان صحبتهای دروازه‌بان آگسبورگ درباره بایرن مونیخ را به واقعیت نزدیک می‌دانند. لوته دروازه‌بان آگسبورگ بعد از بازی با انتقاد از شیوه بازی بایرن مونیخ مدعی شد که پیروزی 2-0 در این بازی حق بایرن نبوده. لوته به خبرنگاران گفت:" من در طول بازی با بایرن آنقدر بی‌کار بودم که خوابم گرفته بود و چیزی نمانده بود که وسط مسابقه بخوابم".

لوته در بخش دیگر صحبتهایش گفت:" به خصوص در نیمه اول به زور جلوی خوابیدنم را گرفته بودم. دروازه‌بانی که هیچ توپی به سمتش نمی‌آید طبیعی است که سرد شود و خوابش ببرد".

کارشناسانی که صحبتهای لوته را نزدیک به واقعیت می‌بینند به این اشاره می‌کنند که اولین حرکت بایرن مونیخ روی دروازه آگسبورگ در دقیقه 21 بازی و با ارسال کرنر اتفاق افتاده و اولین شوت بایرن به سمت دروازه لوته در دقیقه 39 و با شوت داوید آلابا اتفاق می‌افتد.

منبع
برچسب ها: آندریاس لوته آگسبورگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.