بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، گاهی قیمت بالایی که باشگاه ها برای بازیکنان شان مشخص می کنند مانع از انجام ترانسفر می شود.

بایرن مونیخ روی سیاست های نقل و انتقالاتی اش کار می کند. پیش از این خبر اختلاف نظر فلیک و صالح حمیدزیچ در مورد ورنر را خواندید. پرونده انتقال هاورتس به بایرن مونیخ هم مدت هاست باز شده است.

به گزارش بیلد، فلیک و صالح حمیدزیچ در مورد کای هاورتس هیچ اختلاف نظری ندارند. بایرنی ها در مورد قیمت این بازیکن مردد هستند. بایرلورکوزن همچنان بیش از 100 میلیون یورو برای موافقت با انتقال کای طلب می کند. ولی بایرن مونیخ نظر متفاوتی دارد. آن ها مطمئن نیستند باشگاه های بزرگی چون بارسلونا یا لیورپول با رقم درخواستی لورکوزن موافقت کنند.

از سوی دیگر بحران کرونا و تعطیلی بازی های لیگ باعث شده این انتظار ایجاد شود که قیمت هاورتس هم کاهش پیدا کند. او می تواند یک سال دیگر در بایرلورکوزن بماند. قرارداد او با این تیم تا تابستان 2022 معتبر است. اگر رقم های پیشنهادی کافی نباشد شاید باشگاه تصمیم بگیرد هاورتس را حفظ کند.

فلورین پلتنبرگ خبرنگار اشپورت آینس هم مدعی شده هاورتس می خواهد در تابستان پیش رو از لورکوزن جدا شود. بایرن مونیخ هم هنوز در رقابت برای جذب او حضور دارد و مشکل، قیمت بالایی است که برای این بازیکن مشخص شده است.

منبع
برچسب ها: کای هافرتس بایر لورکوزن نقل و انتقالات
دیدگاه ها
ALiHz 0 جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷
کوتینیو رو برگردونن و این پسرو بگیرن چند ساله تو المان بازی میکنه و بهتر میتونه با تیم تطابق پیدا کنه .بازیکنانی که از اسپانیا میان کم پیش میاد تو المان خوب باشن
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.