بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، به نظر می رسد که باشگاه اینتر در تابستان پیش رو برای جذب اولیویه ژیرو از چلسی و کورنتین تولیسو از بایرن مونیخ اقدام خواهد کرد.

نشریه گاتزتا دلو اسپورت در گزارشی مدعی شده که اینتر در تابستان آینده به دنبال جذب دو ستاره فرانسوی از تیم های چلسی و بایرن مونیخ خواهد بود. به گفته این نشریه اولیویه ژیرو و کورنتین تولیسو دو ستاره مد نظر آنتونیو کونته برای تقویت نراتزوری هستند.

 

اینتر پیش از این و در زمستان تلاش زیادی برای جذب مهاجم ۳۳ ساله چلسی یعنی اولیویه ژیرو انجام داد اما به دلیل کمبود تیم لندنی در آن پست، فرانک لمپارد تصمیم گرفت مهاجم فرانسوی اش را حفظ کند بنابراین این انتقال منتفی شد. با این وجود گاتزتا مدعی شده که کونته هنوز هم به طور جدی خواهان جذب اولیویه ژیرو است.

 

در این گزارش اما نام جدیدی نسبت به قبل نیز به چشم می‌خورد. کورنتین تولیسو، هافبک بایرن مونیخ، جدیدترین خواسته کونته از سران نراتزوری است و گفته می شود که این بازیکن می تواند با ۳۵ میلیون یورو راهی سن‌سیرو شود. تولیسو در تابستان ۲۰۱۷ با قراردادی به ارزش ۴۱.۵ میلیون یورو راهی بایرن شده بود و در این مدت ۶۸ بازی برای این تیم انجام داده و موفق به ثبت آمار ۱۴ گل و ۱۲ پاس گل شده است.

منبع
برچسب ها: کورنتین تولیسو اینترمیلان نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.