بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، نام دتمار هوپ میلیاردر آلمانی پیش از ویروس کرونا در حملات هواداران بوندسلیگا به او مطرح شده بود.

در ماه های گذشته ورزشگاه های آلمانی به صورت مکرر محل نزاع هواداران افراطی تیم های مطرحی مثل بایرن مونیخ، دورتموند، مونشن گلادباخ و... علیه دتمار هوپ مالک هوفنهایم بود.

 

آن ها عقیده داشتند باتوجه به نحوه مالکیت باشگاه ها در آلمان، هوپ که سهام اصلی این باشگاه را در اختیار دارد، نمونه ای از ورود سرمایه داری به فوتبال آلمان است و باید مقابل آن ایستاد. البته آن ها در این زمینه کمی افراط کرده و کار را به جایی رساندند که در بازی مشهور هوفنهایم مقابل بایرن مونیخ، بازیکنان به دلیل بالا بودن میزان توهین ها، دست از بازی کشیدند.

 

با این حال هوپ در بحران کرونا به سرعت نقش خود را تغییر داده و تبدیل به یکی از چهره های مهم آلمان در این روزها شده است. او که با شرکت داروسازی بزرگش، مشغول تحقیق روی واکسن کروناست، اخبار امیدوارکننده ای را منتشر کرده و همین مسئله باعث تلطیف نظرات نسبت به وی شده است.

 

تصویری از یک پلاکارد که افراطی های بایرن مونیخ در گوشه و کنارهای شهر نصب و در آن از همه کسانی که به ریشه کنی این بیماری کمک می‌کنند، تشکر کرده اند. رسانه های آلمانی نوشته اند، منظور از این پلاکارد کسی جز دتمار هوپ نیست.

منبع
برچسب ها: دیتمار هوپ هوفنهایم کرونا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.