بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن فصل بعد بدنبال خرید چند بازیکن بزرگ می باشد و از این رو بدنبال فراهم کردن بودجه ی مورد نیاز می باشد.

با توجه به تعطیلی لیگ ها به سبب کرونا، باشگاه های بزرگ نظیر بایرن متضرر خواهند شد که این موضوع برای باواریایی ها که نظام مالی خاصی دارند بیشتر اثر گذار خواهد بود.

هاورتز، سانه، دست ، اوپامکانو گزینه های احتمالی بایرن برای فصل بعد است و احتمال دائمی کردن قرارداد پریشیچ هم بسیار بالاست.

باشگاه برای فراهم کردن بخشی از بودجه مورد نیازش بدنبال فروش چند بازیکن است که در این بین احتمال خروج 3 بازیکن بیشتر از بقیه می باشد:

کورنتین تولیسو. هافبک فرانسوی که تا پیش از خرید هرناندز گرانترین خرید تاریخ بایرن محسوب می شد اگرجه در ابتدا نمایش خوبی داشت اما با وجود مصدومیت های متوالی و همچنین تغییر پست کیمیش کمتر به بازی گرفته می شود و در فرصت هایی که بدست می آورد نیز عملکرد خوبی نشان نداده. تولیسو باتوجه به وضعیت سنی اش مشتریان دست به نقد خوبی از سری آ دارد و گفته می شود یووه، اینتر و ناپولی بدنبال او هستند. 35 میلیون یورو مبلغیست که احتمالا بایرن با دریافت آن راضی به فروش ملی پوش فرانسوی خواهد شد.

خاوی مارتینز هافبک دوست داشتنی اسپانیایی بایرن تقریبا به آخر خط خود در مونیخ رسیده است. مارتینز که جزء بازیکنان اصلی فصل سه گانه محسوب می شد به سبب افزایش سن و همچنین مصدومیت های شدید و طولانی از فرم خود دور شده است و عملکردش فراز و نشیب های فراوانی داشته است به گونه ای که دیگر یک مهره قابل اتکا نیست. این بازیکن نیز  باشگاه سابق خود یعنی بیلبائو را خواهان خود می بیند و ارزش مبلغی بین 10 تا 15 میلیون یورو می باشد.

ژروم بواتنگ مدافع سابق تیم ملی آلمان اگرچه با توجه به کمبود بازیکن در پست دفاعی توسط فلیک بعنوان یار اصلی به میدان فرستاده می شود اما بحث خروجش یکی دوسالی‌ست که مطرح است. آنچه باشگاه های اروپایی را از جذب بواتنگ منصرف می کند، دستمزد بالای درخواستی اوست که باعث شده این بازیکن فعلا در بایرن ماندگار شود. با این حال در صورت جذب یک مدافع وسط، بواتنگ حتی برای حضور بیشتر در زمین ممکن‌ست خود بدنبال خروج از بایرن بیفتد.

داوید آلابا اگرچه رشد یافته باشگاه بایرن است و بارها از علاقه و راحتی اش در مونیخ صحبت کرده است، اما جدیدا پینی زوهاوی در قامت مدیربرنامه هاش در کنار پدرش فعالیت می کند و با توجه به سابقه زوهاوی در مورد لوا، گفته می شود این ایجنت اسرائیلی بدنبال مذاکره با سران رئال و بارسلونا برای انتقال آلابا می باشد. ستاره اتریشی که تا سال 2021 با بایرن قرارداد دارد بحث خروجش از مونیخ را رد نکرد اما از حضورش در بایرن ابراز خوشحالی و راحتی نمود.

منبع
برچسب ها: کورنتین تولیسو خاوی مارتینز ژروم بواتنگ داوید آلابا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
ALiHz 2 سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲
من خروج مولر و کوتنیو رو هم محتمل میدانم. خروجی ها مهم نیس ورودی ها مهم هست امیدوارم تو پست دفاع و مهاجم بازیکنان جوان و مستعد مثل هالند و سانچو بگیریم
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.