بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ از شیوه متفاوتی برای حفظ آمادگی ستاره هایش بهره برده است.

چند روز قبل هانسی فلیک فاش کرد تمرینات سایبری بایرن مونیخ به زودی آغاز خواهد شد و حالا تصاویری از روش متفاوت کادر فنی این تیم برای تمرین دادن به بازیکنان در مسیر حفظ آمادگی آنها برای ادامه فصل منتشر شده است.

 

بازیکنان بایرن مونیخ همگی با تماس تصویری زیر نظر هانسی فلیک و دیگر اعضای کادر فنی در خانه مشغول به تمرین بوده و کادر فنی تمرینی 75 الی 90 دقیقه ای برای آنها در نظر گرفته و تمام حرکات بازیکنان را از این طریق مورد بررسی قرار می دهد.

 

بایرن مونیخ با استفاده از Zoom که یک وب سایت کنفرانس ویدیویی به شمار می آید، همزمان با همه بازیکنان ارتباط برقرار کرده و اینگونه شرایط آنها را با دقت و همیشگی زیر نظر دارد.

 

هولگر بروچ، مربی بدنسازی بایرن که وظیفه هدایت تمرینات را بر عهده دارد در این رابطه گفت: "بازیکنان مجهز به ساعتهای ورزشی پیشرفته بوده و این بدان معنی است که ما تمام اطلاعات آنها مانند ضربان قلب را در مانیتورهایمان دریافت می کنیم."

 

همچنین طبق گفته نشریه بیلد، بازیکنان بایرن و اعضای هیئت مدیره توافق کرده اند که 20٪ دستمزدشان را به نشانه همبستگی کم کرده تا اطمینان حاصل شود که کارکنان رده پایین تر این باشگاه شغل شان را از دست نمی دهند. با همه گیر شدن ویروس کرونا هنوز مشخص نیست ادامه این فصل فوتبال در اروپا از چه زمان آغاز خواهد شد، اما به نظر می رسد با این روند بایرن مونیخ آمادگی خود را حفظ کرده و می تواند یکی از مدعیان اصلی فتح لیگ قهرمانان اروپا لقب گیرد.

 

01487138.jpg

 

01487140.jpg

 

01487141.jpg

 

01487142.jpg

 

01487143.jpg

 

منبع
برچسب ها: کرونا تمرینات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.