بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رومنیگه در مورد موضوعات مهم روز در بایرن مونیخ به اظهارنظر پرداخته است.

کارل هاینتس رومنیگه مدیر ارشد اجرایی بایرن مونیخ است و همیشه مصاحبه های روشن و شفافی در مورد سیاست های باشگاه دارد. مصاحبه رومنیگه در مورد کمک به باشگاه های کوچک را قبلا خوانده اید.

به گزارش TZ، رومنیگه در مورد وضعیت فعلی فوتبال اروپا اظهار داشت:

“ در حال حاضر هیچ کس نمی داند بحران شیوع کرونا در جهان تا چه حد بر فوتبال تاثیر می گذارد. این موضوع طی هفته ها و ماه های آینده مشخص می شود. به همین خاطر فعلا روند بررسی و اقدامات در مورد خریدهای جدید را متوقف کرده ایم. تنها یک چیز برای من قابل پیش بینی است: تمام باشگاه ها در اروپا در مورد دستمزدها و رقم های ترانسفر بازیکنان ارزیابی جدیدی خواهند داشت.
 

در مورد داوید آلابا:

“ او یکی از بازیکنان تیم جوانان بایرن بود و از سال 2008 یکی از مهره های اصلی باشگاه است. می توان آلابا را یک بازیکن باتجربه و کهنه سرباز بایرنی خواند. کاملا به یاد دارم که او چطور در بایرن فن خال اولین گام ها را برداشت. روند پیشرفت داوید فوق العاده بوده است. او حالا مدافع میانی چپ تیم است و از این نظر اهمیت زیادی برای بایرن دارد. ایده تغییر پست او توسط فلیک عالی بود.
 

در مورد معاوضه داوید آلابا با لروی سانه:

“ شایعات در این مورد را شنیده ام. اینکه ما اجازه می دهیم آلابا به منچسترسیتی برود تا لروی سانه را ترانسفر کنیم. قاطعانه می گویم این یک قصه تخیلی است و هیچ پایه و اساسی ندارد.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.