بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، از دست دادن نویر می تواند یک ضربه بزرگ به بایرن مونیخ باشد.

این روزها مهم ترین چالش بایرن مونیخ، موضوع تمدید قرارداد مانوئل نویر است. نارضایتی نویر از پیشنهاد تمدید قرارداد بایرن مونیخ داستان را شروع کرد. بعد هم خبر احتمال ترانسفر نویر به چلسی منتشر شد.

به گزارش Spox، فعلا نویر برنامه ای برای جدایی از بایرن مونیخ ندارد. قرارداد فعلی او تا 30 ژوئن 2021 معتبر است. دو طرف در مورد مدت قرارداد جدید و دستمزد نویر در این قرارداد به توافق نرسیده اند. البته طبق این گزارش، نویر دو سوال مهم مطرح کرده است: سرمربی فصل آینده بایرن کیست؟ آیا ترکیب تیم به گونه ای خواهد بود که بایرن شانسی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد؟

فعلا ماندگار شدن هانس دیتر فلیک در بایرن قطعی نشده است (نویر رابطه خیلی خوبی با فلیک دارد). در ضمن وضعیت تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی و خریدهای بزرگ تیم هم همچنان مبهم است. باید پیامدهای بحران شیوع کرونا ویروس را هم به این مشکلات اضافه کنیم. در چنین شرایطی مشخص نیست بایرنی ها چقدر در بازار نقل و انتقالات هزینه خواهند کرد.

معمولا قرارداد جدید بازیکنان بالای 30 سال در بایرن مونیخ طولانی مدت نیست. البته لواندوفسکی 31 ساله یک استثنا در این زمینه بود چون گلزن اصلی تیم است و بایرن هنوز جانشینی برای او پیدا نکرده است. در مورد نویر باید به این نکته توجه داشت که الکساندر نوبل در پایان فصل به مونیخ می آید. البته باید به مصاحبه فلیک در مورد نویر هم توجه داشت. فلیک او را شماره 1 بایرن مونیخ می داند و هیچ شکی در این زمینه ندارد.

به طور کلی نویر نمی خواهد سراسیمه تصمیم بگیرد. او فعلا صبر می کند تا سیر تحولات در باشگاه سروشکل مشخص تری بگیرد. در ضمن شکست مذاکرات هم به معنای جدایی مانوئل از بایرن در تابستان پیش رو نیست.

به گزارش اسکای، لینک شدن نویر به چلسی فقط یک گمانه زنی است نه یک خبر موثق. چلسی به دنبال یک دروازه بان جدید است ولی گزینه نخست آن ها دوناروما از میلان است. نویر هم به خاطر مطلع نشدن از ترانسفر نوبل ناراحت است و می خواهد قرارداد بلندمدتی با بایرن امضا کند. به همین خاطر است که روند مذاکرات کند و طولانی شده است. مطمئنا ادامه این روند هم ساده نخواهد بود و باید بیشتر منتظر سرانجام آن باشیم.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.