بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ پروژه تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی تیم را پیگیری می کند.

بعد از انتشار خبر مخالفت بایرن مونیخ با دستمزد موردنظر آلابا برای تمدید قرارداد، گمانه زنی های بسیاری در این رابطه صورت گرفت. تکذیب معاوضه آلابا با سانه توسط رومنیگه هم ابعاد جدیدی به این خبر داد.

به گزارش کیکر، آلابا می داند که باشگاه دستاوردهای او را ستایش می کند. او توقعات مالی مشخصی برای تمدید قرارداد دارد و مدیران باشگاه نمی خواهند در مورد دستمزد بازیکنان ولخرجی های دیوانه وار داشته باشند. در چنین شرایطی آن ها ترجیح می دهند با جدایی بازیکن موردنظر موافقت کنند. به گزارش اشپورت آینس، فعلا مذاکرات دو طرف به خاطر بحران شیوع کرونا متوقف شده است. آن ها طی 2-3 هفته آتی دوباره در این مورد بحث می کنند. فعلا چیزی که مشخص است، آلابا با پیشنهاد اولیه باشگاه برای تمدید مخالفت کرده است. 

گفتنی است ستایش رومنیگه از آلابا و رد کردن احتمال معاوضه این بازیکن، این پیام را برای داوید داشته که بایرن واقعا می خواهد او را در تیم حفظ کند. ولی گزینه جدایی از باشگاه همچنان روی میز است. آلابا می خواهد در تابستان پیش رو قراردادش را تمدید کند یا به تیمی دیگر برود. او نمی خواهد سراغ گزینه سوم رفته تا زمان پایان اعتبار قرارداد فعلی و تبدیل شدن به بازیکن آزاد صبر کند.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.