بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سیتیزن‌ها آماده فروش ستاره آلمانی خود هستند اما نمی خواهند مطابق مبلغ درخواستی باواریایی‌ها ستاره خود را به فروش برسانند.

علی‌رغم توافق شخصی سانه با بایرن مونیخ، منچسترسیتی راضی به فروش وینگر آلمانی خود با مبلغی دور از انتظار نیست و ترجیح می دهد این بازیکن به صورت آزاد این باشگاه را ترک کند.

به گزارش James Robson از standard، پیشنهاد 35 میلیونی بایرن مونیخ برای سانه موجب خنده سران منچسترسیتی شده است و آن‌ها ترجیح می دهند تا این وینگر آلمانی به صورت رایگان این باشگاه را ترک کند. با این حال، با توجه به اینکه از قرارداد سانه فقط 12 ماه باقی مانده است، سران منچسترسیتی خواهان مذاکره با مسئولان بایرن مونیخ بر سر رقم درخواستی هستند. مالکان منچسترسیتی مدت‌ها است که اصرار دارند تا بازیکنان با ارزش خود را با قیمتی دور از انتظار به فروش نرسانند به همین دلیل بیش از یک سال است با مسئولان بایرن مونیخ در حال مذاکره هستند. سال گذشته منچسترسیتی رقم فروش سانه را 135 میلیون یورو تعیین کرده بود.

پپ گواردیولا بارها گفته است که بازیکنان را بر خلاف خواسته‌هایشان در باشگاه نگه نمی دارد اما سیتی همچنان ترجیح می دهد تا سانه را حفظ کند و سعی می کند تا با ارائه پیشنهادات جدید، قرارداد او را تمدید کند. عدم تماس بایرن مونیخ با سران منچسترسیتی طی هفته‌های اخیر باعث شده تا آن‌ها باور داشته باشند که باواریایی‌ها از خرید سانه دلسرد شده‌اند. با این حال کاملا قابل درک است که سانه در لیست خرید بایرن مونیخ حضور دارد و آن‌ها همچنان خواهان خرید ارزان قیمت این وینگر آلمانی خواهند بود.

منبع
برچسب ها: لروی سانه منچستر سیتی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
Great Kahn 0 یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۱
خداییش بیشتر از اینم نمی ارزه خب. کسی که یکسال مصدوم بوده اصلا معلوم نیست تو چه سطحی از آمادگیه که بخوان اون همه هم خرجش کنند .
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.