بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رئیس باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که در مسئله تمدید قرارداد، بازیکنان هم باید موافقت خود را اعلام کنند.

بایرن مونیخ همچنان در تلاش برای تمدید قرارداد مانوئل نویر، داوید آلابا و تیاگو آلکانتارا است و طبق گفته هربرت هاینر، هنوز جزئیات کوچکی برای توافق میان این بازیکنان و باشگاه باقی مانده است.

به گزارش Sport1، هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ راجع به تمدید قرارداد 3 بازیکنی که قراردادشان رو به اتمام است، می گوید:

“ همه این بازیکنان قدر بازی کردن برای بایرن مونیخ را می دانند. آن‌ها خواهان کسب عناوین قهرمانی هستند. این مسئله در مورد مانوئل نویر هم صدق می کند. به همین دلیل است که می خواهیم نویر، داوید آلابا و تیاگو را حفظ کنیم اما این فقط به ما بستگی ندارد و این بازیکنان هم باید موافقت خود را اعلام کنند. برخی از مردم فکر می کنند که این بازیکنان می خواهند تا قبل از بازنشسته شدن، در باشگاه های دیگری هم بازی کنند که البته این حق آن ها است اما من نسبت به تمدید قرارداد آن ها خوشبین هستم.
 

طبق گفته هاینر، فقط جزئیات کوچکی از تمدید قرارداد این بازیکنان باقی مانده است و او این جزئیات کوچک را شرح می دهد:

“ گاهی اوقات این جزئیات مربوط به مسائل مالی است، گاهی اوقات مربوط به مدت قرارداد است و گاهی اوقات هم بازیکنان می خواهند تا در صورت تمدید قرارداد، مرتبا برای تیم بازی کنند.

منبع
برچسب ها: هربرت هاینر مانوئل نویر داوید آلابا تیاگو آلکانتارا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.