بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، اسطوره باواریایی ها باور دارد که شاگردان ناگلزمن دیگر شانسی برای قهرمانی در بوندسلیگا نخواهد داشت.

روز شنبه، لایپزیش با نیتجه 1-1 در برابر فرایبورگ متوقف شد و لوتار ماتئوس معتقد است که با توجه به این نتیجه، لایپزیش دیگر در بین مدعیان کسب قهرمانی در بوندسلیگا قرار نخواهد داشت.

به گزارش اسکای، لوتار ماتئوس، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که لایپزیش دیگر در جمع مدعیان کسب عنوان قهرمانی حضور نخواهد داشت. او در این رابطه می گوید:

“ هرکسی که خواهان کسب عنوان قهرمانی در بوندسلیگا باشد و توانایی این کار را هم داشته باشد، نباید در هر دو بازی خود در برابر فرایبورگ 5 امتیاز از دست بدهد. می خواهم بگویم که من احترام و ارزش زیادی برای کریستین استریچ (سرمربی فرایبورگ) و کارهای فوق العاده او در این باشگاه دوست داشتنی قائل هستم. پس از این هفته، لایپزیش دیگر در رقابت برای کسب عنوان قهرمانی حضور نخواهد داشت، زیرا آن ها 7 امتیاز با بایرن مونیخ فاصله دارند و تیم های قدرتمندی همچون دورتموند و گلادباخ نیز بالاتر از آن‌ها قرار دارند و کسب قهرمانی برای لایپزیش واقعا امکان پذیر نیست. لایپزیش می تواند در جمع 4 تیم برتر بوندسلیگا قرار بگیرد زیرا فاصله زیادی با بایرلورکوزن ایجاد کرده است.
 

وی در ادامه افزود:

“ آن ها از رقابت برای کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری درس خواهند گرفت و پیشرفت فوق العاده آن ها ادامه خواهد یافت. سرمربی، بازیکنان و مسئولان این باشگاه از هر نظر فوق العاده هستند. با این حال، احتمالا تیم دیگری در فصل جاری قهرمان بوندسلیگا شود.

منبع
برچسب ها: لوتار ماتئوس لایپزیگ بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.