بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، فلیک، سرمربی بایرن مونیخ پیش از رویارویی تیمش با اینتراخت فرانکفورت، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

در هفته بیست و هفتم بوندسلیگای آلمان، یکشنبه شب از ساعت 21:00 به وقت تهران، تیم های بایرن مونیخ و آینتراخت فرانکفورت در آلیانس آرنا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

 

بایرن مونیخ، آماده برای گرفتن انتقام شکست 5-1 از فرانکفورت

هانسی فلیک در خصوص رویارویی بایرن مونیخ با آینتراخت فرانکفورت گفت:

“ برای همه بازی های خود آماده هستیم و حریفان را آنالیز کرده ایم. فرانکفورت با پویایی و روحیه بالایی فوتبال بازی می کند. بازی های زیادی از فرانکفورت دیده ام و شیوه بازی آن ها را خیلی دوست دارم. فارغ از نتایج اخیر، آن ها برای بازگشت به مسیری خوب تلاش خواهند کرد. شکست 5-1 برابر فرانکفورت در بازی رفت؟ برای همه بایرنی ها شکست تلخی بود. تا قبل از کارت قرمز و پایان نیمه اول، حس می کردم می توانیم برگردیم. فرانکفورت با تحرک و پویایی خود، ما را مغلوب کرد. فردا بازی متفاوتی در پیش داریم و بازی 0-0 آغاز خواهد شد.
 

وضعیت بازیکنان بایرن مونیخ و تمدید قرارداد نویر

سرمربی بایرن مونیخ در ادامه به شرح وضعیت بازیکنان تیمش پرداخت:

“ همه در بایرن مونیخ می دانند که مانوئل نویر بهترین دروازه بان است. همه از تمدید قرارداد نویر خوشحالیم و این نشانه کاملا درست و مثبتی برای آینده بود. عملکرد لوکاس هرناندز در تمرینات در بهترین سطح است. از ذهنیتی که او دارد، راضی هستم. با این حال واضح است که اگر شما یک خط دفاعی 4 نفره هماهنگ داشته باشید، طبیعتا ریسک نخواهید کرد و به همان بازیکنان اعتماد می کنید. نیکلاس زوله؟ هیچ عجله ای نداریم. زوله گفته دوست دارد در ادامه این فصل بازی کند. باید ببینیم چه می شود. مصدومیت های تیاگو و گنابری؟ وضعیت سرژ گنابری خوب است اما در مورد تیاگو باید منتظر باشیم و ببینیم چه می شود. امیدواریم برای بازی مقابل فرانکفورت، تیاگو و گنابری را در اختیار داشته باشیم. بواتنگ؟ او هنوز یک سال دیگر قرارداد دارد و تصمیم بر عهده خودش است. ژروم بار دیگر ثابت کرده که می تواند در بالاترین سطح فوتبال بازی کند. از کار کردن با بواتنگ خوشحالم و او هم خوب کار می کند.
 

بازی در  آلیانس آرنای خالی و رویارویی با دورتموند

فلیک درباره بازی در  آلیانس آرنای بدون تماشاگر و بازی هفته آینده بایرن مونیخ برابر دورتموند گفت:

“ بازی هفته آینده برابر دورتموند، فعلا اهمیت ندارد چون ما اکنون با فرانکفورت بازی داریم. ابتدا باید برابر فرانکفورت قرار بگیریم و بعد به بازی با دورتموند فکر کنیم. بازی در آلیانس آرنای خالی؟ هر یک از تیم ها حداقل یک بازی بدون تماشاگر را پشت سر گذاشته اند و می دانیم که چه چیزی در انتظار ماست. قبل از بازی مقابل اونیون برلین، در آلیانس آرنا تمرین کردیم. بایرن مونیخ می داند که چه جوی در آلیانس آرنای خالی منتظرش خواهد بود.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک اینتراخت فرانکفورت بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.