بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ در خانه دورتموند به پیروزی رسید تا فاصله چندانی با قهرمانی در این فصل بوندسلیگا نداشته باشد. در ادامه نظر باواریاییها را راجع به این دیدار می خوانید.

 

هانس دیتر فلیک:

همیشه گفته ام که زیاد به آینده دور فکر نمی کنم. برای من زمان حال مهم تر است. ما می خواستیم در این بازی پیروز شویم و یک گام بزرگ برداریم. همین کار را هم کردیم. من کاملا از عملکرد بایرن راضی هستم. کاملا متمرکز بودیم و مصمم بازی کردیم. بازیکن بایرن هوشیار بازی کردند و در برخی صحنه ها هم شجاعت شان را نشان دادند. همیشه برای من مهم است که تیم با کیفیت بالا بازی کند؛ مهم نیست در تمرین باشد یا در بازی رسمی. با بازیکنی مثل کیمیش شما همیشه راضی هستید. من از عملکرد او در همه جلسات تمرین و بازی ها راضی هستم. چون یاشوا همیشه 100 درصد توانش را به کار می گیرد. کاپیتانی کیمیش؟ باید دید در آینده چه اتفاقی می افتد.

 

مانوئل نویر:

بازی خوبی را پشت سرگذاشتیم و به خصوص در نیمه دوم، همه چیز در دورتموند بسیار هیجان انگیز بود. اما با توجه به اینکه با یک گل پیش بودیم امنیت کافی نداشتیم و در نیمه دوم چیزی به روش صحیح و خیلی خوب بازی نکردیم. وقتی مقابل دورتموند بازی می کنید کاملا انگیزه دارید، حتی اگر بازی بدون تماشاگر باشد. این یک پیروزی بسیار مهم برای بایرن مونیخ بود و حالا فتح عنوان قهرمانی این فصل بوندسلیگا دیگر فقط به خودمان بستگی دارد.

 

جاشوا کیمیچ:

قبل از این دیدار به من گفته شده بود که بورکی از خط دروازه اش جلو خواهد آمد. این بهترین گل دوران ورزشی من بود و اهمیت زیادی برای بایرن مونیخ داشت.

برچسب ها: بروسیا دورتموند بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.