بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ستایش هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ از جیدون سانچو ستاره دورتموند شایعات اخیر درباره احتمال انتقال او به بایرن را پررنگ‌تر کرده است.

درحالیکه در هفته‌های اخیر شایعات درباره احتمال انتقال جیدون سانچو، پدیده انگلیسی دورتموند به بایرن مونیخ قوت گرفته، صحبتهای هانسی فلیک سرمربی باواریایی‌ها بعد از پیروزی 1-0 دیروز تیمش مقابل زردپوشان و ستایش او از جیدون سانچو، این شایعات را پررنگ‌تر کرده.

سانچو که علاوه بر بایرن، مورد توجه چند باشگاه لیگ برتری هم قرار دارد دیروز در جریان شکست 1-0 دورتموند مقابل بایرن، به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت. فلیک که در پایان بازی با سوالهای خبرنگاران درباره سانچو روبرو شده بود او را استعدادی بزرگ و استثنایی خواند.

فلیک در گفتگو با خبرنگاران در این باره گفت:" دوست ندارم درباره بازیکنانی که با باشگاه‌های دیگر قرارداد دارند صحبت کنم. ولی می‌توانم بگویم جیدون سانچو بازیکن باکیفیتی است و برای بوروسیا دورتموند خیلی خیلی خوب بازی می‌کند".

سرمربی بایرن در ادامه صحبتهایش گفت:" سانچو استعداد بزرگی است و کیفیتی استثنایی دارد. چاره‌ای نداریم جز اینکه اقرار کنیم که دورتموند بازیکن خیلی خیلی خوبی دارد".

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک جیدون سانچو بروسیا دورتموند نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.