بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرعت آلفونسو دیویس یکی از نکات بارز سبک بازی او است.

توماس مولر با مقایسه آلفونسو دیویس با شخصیت کارتونی «Road Runner» یا همان «میگ میگ» به تمجید از سرعت خیره کننده هم تیمی خود پرداخته است.

به گزارش وبسایت رسمی بوندسلیگا، دیویس 19 ساله روز گذشته در جریان برد 1-0 بایرن مونیخ مقابل دورتموند مجددا برای تیمش خوش درخشید. در یک لحظه از نیمه اول و در حالی که تصور می شد ارلینگ هالند در مصافی تک به تک با مانوئل نویر قرار خواهد گرفت، مدافع کانادایی باواریایی ها با سرعت بالای خود همه بینندگان را غافلگیر کرد. البته این شتاب تند و تیز برای مولر جای تعجب نداشت.

“ آلفونسو بازیکن خوش قلبی است که قدرت زیادی دارد یا بهتر است بگویم قدرت بسیار بالایی دارد. گاهی در بهترین پست خودش درون زمین حضور ندارد ولی وقتی ببیند فرصت دارد، به یار حریف می رسد. میگ میگ، میگ میگ! میگ میگِ بایرن مونیخ می آید و توپ ربایی می کند!
 

بورکی همیشه یکی-دو قدم از خط دروازه جلوتر است

مولر همچنین به ستایش از یاشوا کیمیش به خاطر گل زیبای این بازیکن به رومن بورکی پرداخت.

“ فکر می کنم توپ خیلی در هوا بود ولی من از همان ابتدا حس خوبی داشتم چون بورکی دروازه بان خوبی است اما یکی از نقاط قوت او این است که یکی-دو قدم از دروازه فاصله می گیرد، شاید به خاطر این که دستان بلندی ندارد و به همین خاطر تلاش کرد با جلو آمدن زاویه را تنگ کند. یاشوا متوجه این قضیه شد و گل زیبایی به ثمر رساند.
 

با این پیروزی، بایرن مونیخ گام بزرگی برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در بوندسلیگا برداشت.

منبع
برچسب ها: توماس مولر آلفونسو دیویس
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.