بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، درحالیکه بایرن مونیخ دیشب در خانه خود یک پیروزی مهم بدست آورد حضور بکن‌باوئر اسطوره این تیم در ورزشگاه خالی از تماشاچی به دلیل استفاده‌اش از شیلد صورت خبرساز شد.

بایرن مونیخ دیشب در خانه خود آلیانز آرنا به مصاف دوسلدرف رفت و موفق شد با ارائه یک نمایش برتر و پیروزی 5-0 موقتا اختلاف خود با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش را به 10 امتیاز برساند و بیش از هر زمان دیگری خود را به قهرمانی بوندس‌لیگا نزدیک ببیند.

 

با اینکه بازی بایرن- دوسلدورف در ورزشگاه خالی از تماشاچی آلیانز آرنا برگزار می‌شد ولی چند نفر از اسطوره‌های بایرن از جمله اولی هوینس رئیس سابق باشگاه و فرانتس بکن‌باوئر اسطوره فوتبال باواریا و از مسئولین باشگاه مونیخی در ورزشگاه خالی از تماشاچی حضور داشتند تا بازی قرمزها را از نزدیک تماشا کنند.

 

درحالیکه هر یک از چهره‌های حاضر روی سکوها برای محافظت خود در مقابل خطر ابتلا به ویروس کرونا از تمهیدات خاصی استفاده کرده بودند بعضی از این تهمیدات به دلیل خاص بودن‌شان مورد توجه دوربین‌های تلویزیونی و عکاس‌ها قرار گرفت.

 

درحالیکه برای مثال اولی هوینس از یک ماسک تنفسی قرمزرنگ استفاده کرده بود، فرانتس بکن‌باوئر بدون ماسک تنفسی و با یک شیلد صورت بازی تیمش را تماشا می‌کرد. چهره خاص فرانتس با این شیلد صورت باعث شده بود توجه عکاس‌های حاضر در استادیوم به او جلب شود.

منبع
برچسب ها: فرانتس بکن باوئر فورتونا دوسلدورف بوندسلیگا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.