بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شاید روزی شواین اشتایگر هم هدایت تیمی را بر عهده بگیرد.

باستین شواین اشتایگر، هافبک پیشین بایرن مونیخ و منچستریونایتد احتمال ورود خود به عرصه مربیگری را رد نکرد.

به نقل از سایت گل، هافبک 35 ساله پیشین تیم ملی آلمان، تابستان گذشته اعلام بازنشستگی کرد. با این حال او در حال ارزیابی شرایط بازگشت به فوتبال است.

“ اگر فرصت جذابی در یک مقطع از راه برسد، به مربیگری فکر می کنم. اما من هر کاری که انجام می دهم، دنبال برنده شدن و دستیابی به افتخاراتی در آن هستم.
 

آنا ایووانوویچ، تنیسور سابق که در سال 2008 قهرمان رولند گاروس شد و در سال 2016 با شواین اشتایگر ازدواج کرد، از تصمیم شوهرش حمایت خواهد کرد.

“ مطمئنم باستی می تواند روزی به یک سرمربی عالی تبدیل شود. او شور و شوق بالایی در این رابطه دارد، در کار کردن با افراد خوب است و دانش زیادی از فوتبال دارد.  
 

شواین اشتایگر که در حال حاضر به عنوان کارشناس فوتبال فعالیت می کند، از حرفه خود رضایت دارد.

“ تحلیل کردن مسابقات مناسب من است، به ویژه پس از سپری کردن یک دوران حرفه ای طولانی که همیشه از من خواسته می شد تا وقت بیشتری را کنار خانواده ام بگذارنم.  
 

شواین اشتایگر از بازگشت مسابقات فوتبال در آلمان خوشحال است ولی غیبت تماشاگران آن حس و حال همیشگی را برای او به همراه ندارد.

“ عادت داریم مسابقات با حضور 50 هزار نفر برگزار شود اما پس از این وقفه طولانی، خوشحالم که بالاخره می توانم دوباره فوتبال تماشا کنم. اگر ورزشگاهی مثل ورزشگاه دورتموند پر باشد، هواداران فشار زیادی روی تیم حریف وارد می کنند و این چیزی است که در حال حاضر فقدان آن حس می شود.

منبع
برچسب ها: باستین شواین اشتایگر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.