بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، عضو هیات اجرایی باواریایی ها به تمجید از سانه و هاورتس می پردازد.

اولیور کان، عضو هیات اجرایی باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که هیچ تیمی در نقل و انتقالات تابستانی به دنبال خرید بازیکنان بزرگ و گران قیمت نیست.

به گزارش اسکای، اولیور کان به تمجید از هاورتس می پردازد اما اذعان می کند که کیفیت بالای هاورتس دلیل بر این نمی شود که بایرن مونیخ به دنبال جذب او باشد.

هیچ تیمی در تابستان به دنبال انجام نقل و انتقالات بزرگ نیست

“ در حال حاضر کارهای کاملا متفاوتی وجود دارند که باید مدیریت شوند. من به اینکه بازار نقل و انتقالاتی به هیچ وجه آغاز نشود، شک دارم. ما در حال حاضر مانند دیگر باشگاه های اروپایی به همه چیز می پردازیم. من باشگاهی را پیدا نکردم که آماده باشد تا در تابستان نقل و انتقالات بزرگی را انجام دهد. قطعا هاورتس استعدادی بزرگ و بازیکن فوق العاده است اما این بدان معنا نیست که بایرن مونیخ به تمامی چنین بازیکنان خوبی علاقمند است. هاورتس تا سال 2022 با باشگاه خود قرارداد دارد. سانه مصدومیت خود را پشت سر گذاشته است و سعی می کند تا گام به گام، آمادگی خود برای حضور در میادین فوتبال را به دست آورد. از نظر من امروز صحبت درباره بازیکنانی که با باشگاه خود قرارداد دارند، بسیار سخت و دشوار است.
 

درباره تمدید قرارداد آلابا و تیاگو

“ ما با تمامی بازیکنان در حال مذاکره هستیم، چه این بازیکن آلابا باشد و یا چه تیاگو. آلابا به طور ویژه طی ماه های اخیر به عنوان یک رئیس در حال پیشرفت بوده است زیرا او با فریاد های خود تیم را هدایت می کند و همه ما از حضور او بسیار بسیار خوشحال هستیم. آلابا طی مدتی بسیار طولانی در بایرن مونیخ حضور داشته است. تیاگو نیز به مدت 7 سال در اینجا حضور داشته است. واضح است که آن ها نگرانی هایی دارند اما به عنوان یکی از مسئولان بایرن، فکر می کنم که مذاکرات خیلی خیلی خوبی را داشته ایم. اگر به شرایط دیگر تیم های اروپایی توجه شود، این بازیکنان متوجه می شوند که چه چیزهایی را در کنار ما دارند.

منبع
برچسب ها: الیور کان کای هافرتس لروی سانه تیاگو آلکانتارا داوید آلابا
دیدگاه ها
ALiHz 0 دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۰
بی شک خرید هاوارتز برای تیم خیلی خوب خواهد شد بهترین تصور خرید تابستانه برای بایرن : هاوارتاز از لورکوزن سانچو از دورتمند و اوپامنکو از لایپزیش و فروش تولیسو و هرنادز و مارتینز و برگشت پرشیچ و کوتنیو و ادریوزولا به تیم های خودشون هست
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.