بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک سرمربی بایرن معتقد است که پیروزی بر بایر لورکوزن مهمترین هدف فعلی او محسوب می شود.

بایرن مونیخ پس از 29 هفته از بوندسلیگا و با کسب 67 امتیاز، صدرنشین و امید اول قهرمانی است. به فاصله 5 هفته تا پایان کار، بایرن با 7 امتیاز اختلاف نسبت به دورتموند، شانس بالایی برای کسب هشتمین عنوان متوالی قهرمانی خود دارد.

شاگردان هانسی فلیک فردا باید به بای آرنا بروند و در دیداری انتقامی مقابل بایر لورکوزن تیم پنجم جدول قرار بگیرند. بایرن در بازی رفت و در خانه، 1-2 به لورکوزن باخته بود.

 

سرمربی بایرن در نشست خبری این بازی و در مورد بازگشت تیاگو گفت:« او همیشه یکی از گزینه های من است. تیاگو می تواند سطح کیفی هر تیمی را بالاتر ببرد اما در مورد او باید کمی صبر کرد. فعلا نمی خواهم در مورد ترکیب اصلی صحبت کنم. در بازی های اخیر، کیمیش و گورتزکا زوج خوبی در خط میانی تشکیل داده اند. هم از این بابت خوشحالم و هم از بابت بازگشت تیاگو از مصدومیت.»

 

فلیک کای هاورتز را خطرناک ترین مهره لورکوزن در بازی فردا می داند. شایعاتی مربوط به انتقال هاورتز به بایرن هم شنیده می شود. او در این رابطه گفت:« شاید تعداد بسیار کمی از مربیان دنیا دوست نداشته باشند کای هاورتز را در تیم خود داشته باشند. او را از تیم زیر 17 ساله های آلمان می شناسم و باید بگویم که در لورکوزن، پیشرفتی چشمگیر داشته است. بین خطوط تحرک بسیار بالایی دارد و با وجود سن اندکش، آمار گلزنی بسیار خوبی به جا گذاشته است.»

 

جدال انتقامی برابر لورکوزن:« نمی توان این بازی را با بازی دور رفت قیاس کرد. این روزها ما بسیار خوب بازی می کنیم و تشنه پیروزی و گلزنی هستیم. این همان چیزی است که برای بازی بعدی مورد نظر من است. البته باید توجه داشت که لورکوزن هم تیمی بسیار خوب با بازیکنانی سرعتی و خطرناک است.»

 

وضعیت خاوی مارتینز:« خاوی هر زمان که روی فرم باشد، می توان روی او حساب کرد. او در تمرینات عالی کار کرده و مهم است که بتوانیم از کیفیت و توانایی های او در بازی ها بهره ببریم. به همین دلیل به او برابر دورتموند میدان دادم. بازی های زیادی پیش رو داریم و به همه بازیکنانم نیاز دارم.»


 

قهرمانی بوندسلیگا:« فعلا به این قضیه فکر نمی کنم. همه تمرکز و فکرم روی بازی فردا و پیروزی بر لورکوزن است و نه هیچ چیز دیگر.»

 

استراحت به آلفونسو دیویس:« این واقعیت دارد که او 27 بازی متوالی در ترکیب ثابت بوده و این مدتی طولانی است. با این حال ما استراحتی طولانی مدت و اجباری را داشتیم. البته که به آلفونسو هم استراحت خواهم داد و این بخشی از برنامه های من است.»

 

تیمو ورنر در چلسی:« این تصمیم خود اوست و باید به آن احترام گذاشت. اگر این خبر درست باشد، باید اعتراف کنم که چلسی یک خرید بزرگ و خوب را انجام داده است.»

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک بایر لورکوزن بوندسلیگا
دیدگاه ها
azad kakaveisi 0 جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۶
فقط لروی سانه رو کم داریم دیگه بازیکنی نمی خوایم فففقققططط لررررویییی سانهههههه
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.