بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، ممکن است به زودی بایرن مونیخ به جدی ترین مشتری نلسون سمدو، مدافع پرتغالی بارسلونا تبدیل شود.

به نظر می رسد جدایی نلسون سمدو از بارسلونا قطعی باشد و منچسترسیتی و پپ گواردیولا علاقه شدیدی به این بازیکن دارند، اما نشریه اسپورت مدعی شد شاید مقصد او آلمان باشد. بایرن مونیخ نیز یکی از تیم هایی است که برای خرید نلسون سمدو، مدافع پرتغالی بارسلونا علاقه نشان داده است. صدرنشین فعلی لیگ آلمان به دنبال خرید یک دفاع راست است و نام نلسون سمدو نیز در لیست آنها قرار دارد، اگرچه او هدف اصلی بایرن در تابستان امسال نیست.

 

سرجینو دِست، مدافع آژاکس بازیکنی است بیشتر از دیگر گزینه ها توجه بایرن مونیخ را به خود جذب کرده است. سن و سال این بازیکن و احتمال پیشرفت او عوامل مهم ابراز علاقه بایرن است. همچنین از نظر مالی نیز این این انتقال به سود بایرن خواهد بود، زیرا آژاکس برای فروش سرجینو حدود 30 میلیون یورو می خواهد که رقمی کمتر از 40 میلیون طلب شده از سوی بارسا برای سمدو 26 ساله است.

 

اما با این حال نام نلسون سمدو در بین گزینه های بایرن باقی می ماند و در صورتی که آنها نتوانند برای خرید سرجینو دست به توافق برسند، برای خرید سمدو اقدام جدی تری خواهند داشت.

منبع
برچسب ها: نلسون سمدو بارسلونا نقل و انتقالات
دیدگاه ها
ALiHz 0 یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۳
اوپامنکو لایپزیش بهتره هم سن کمتر هم مستحکم تر البته گرون تر هم هست
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.