بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی تیم ملی آلمان به تمجید از شاگرد خود و هافبک باواریایی ها می پردازد.

یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان به تمجید از لئون گورتسکا، هافبک آلمانی باشگاه بایرن مونیخ می پردازد.

به گزارش کیکر، یواخیم لوو معتقد است که بهترین پست برای لئون گورتسکا، بازی کردن به عنوان یک هافبک شماره 8 یا شماره 10 است زیرا او عطش زیادی برای جلو رفتن و گلزنی دارد:

“ پیشرفت او به خصوص طی هفته های اخیر خیلی رضایت بخش بوده است. لئون در پست خیلی خوبی در بایرن مونیخ بازی می کند. اخیرا او به صورت تلفنی به من گفت که نسبت به گذشته احساس بسیار بهتری دارد. در دوره ای که فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل بود، او کار و تلاش زیادی کرد.

 

طی سال های اخیر، گورتسکا در پست های مختلفی برای تیم ملی آلمان به میدان رفته است. از یواخیم لوو سوال شد که بهترین پستی که این هافبک 25 ساله می تواند در آن ایفای نقش کند چیست و او پاسخ داد:

“ توانایی های او برای بازی کردن در خط هافبک بسیار مناسب است. او می تواند به عنوان یک هافبک شماره 10 یا شماره 8 به میدان برود. با این حال او می تواند به عنوان یک هافبک شماره 6 هم به میدان برود. او ترکیب خوبی را با هم تیمی های خود تشکیل داده و بسیار هوشمندانه بازی می کند و تکنیک و دید بسیار خوبی در بازی دارد. آنچه که او را نسبت به دیگران متمایز می کند، توانایی های او برای جلو رفتن و گلزنی است. لئون می داند که هم می تواند با پای چپ، با پای راست و همچنین با سر خود گلزنی کند.

منبع
برچسب ها: یواخیم لو لئون گورتسکا تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.