بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، سرمربی پاری سن ژرمن خروج هافبک فرانسوی این تیم را تائید کرد.

تانگی کواسی، مدافع فرانسوی باشگاه پاری سن ژرمن در پایان ماه ژوئن به صورت آزاد از این تیم جدا خواهد شد و به بایرن مونیخ می پیوندد.

به گزارش RMC، توماس توخل، سرمربی باشگاه پاری سن ژرمن خبر جدایی تانگی کواسی از این تیم را تائید می کند و اذعان می کند که دلیل ترک این تیم توسط کواسی را متوجه نمی شود. توخل در این رابطه می گوید:

“ کواسی در سن 17 سالگی و بدون داشتن قرارداد حرفه ای با ما، در یکی از مهم ترین بازی های ما مقابل دورتموند به میدان رفت. ما به او اطمینان داشتیم. او می توانست به عنوان یک مدافع میانی یا یک هافبک دفاعی برای ما بازی کند. او می توانست آینده بزرگی در اینجا داشته باشد. از نظر من، در حال حاضر کواسی نباید باشگاه ما را ترک می کرد. من دلیل این تصمیم او را متوجه نمی شوم و از این بابت ناراحت هستم.
 

تانگی کواسی کیست؟

تانگی کواسی متولد 7 ژوئن 2002 در شهر پاریس فرانسه است. کواسی محصول آکادمی جوانان پاری سن ژرمن است و از سال 2016 در تیم های پایه این باشگاه حضور داشته است.

تانگی کواسی که به عنوان مدافع میانی بازی می کند، در سال 2019 وارد تیم اصلی پاری سن ژرمن شد و طی 6 بازی در مسابقات لیگ 1 فرانسه، دو گل به ثمر رساند و به همراه پاری سن ژرمن قهرمان لوشامپیونه شد. وی 13 بار در تمامی رقابت ها برای پاریسی ها به میدان رفت و حاصل آن سه گل بود.

تانگی کواسی که سابقه بازی در تیم های زیر 16 سال و زیر 17 سال فرانسه را در کارنامه دارد و به همراه تیم زیر 17 سال در سال 2019، مدال برنز جام جهانی را کسب کرد، اکنون عضو تیم ملی زیر 18 ساله های فرانسه است.

منبع
برچسب ها: توماس توخل تانگی کواسی پاریسن ژرمن نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.