بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، رابرت لواندوفسکی که با 34 گل زده آقای گل بوندس‌لیگا شده می‌گوید به خاطر سه بازی از دست رفته خود در طول فصل حسرت می‌خورد.

فصل 2019-2020 بوندس‌لیگا دیشب با قهرمانی بایرن مونیخ به پایان رسید و رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی این تیم با 34 گل زده آقای گل لیگ شد و جایزه توپ آقای گلی را دریافت کرد.

 

اما جالب اینجا است که لواندوفسکی با وجود آمار خارق‌العاده گلزنی خود و به ثمر رساندن 34 گل در این فصل که تمجید و تحسین زیادی برای او به ارمغان آورده در اولین اظهارنظر خود بعد از دریافت جایزه آقای گلی گفت از این حسرت می‌خورد که در طول فصل سه بازی را از دست داده و نتوانسته آمار بهتری از خود به جا بگذارد. این صحبتهای لواندوفسکی در حالی مطرح می شود که آمار 34 گل زده تا کنون بهترین رکورد دوران فوتبالی او محسوب می‌شود

 

لواندوفسکی بعد از دریافت جایزه آقای گلی این فصل خود گفت:" متاسفانه من در این فصل سه بازی را از دست دادم. البته از اینکه 34 گل زده‌ام خیلی خوشحال و راضی‌ام و باید از همه تیم تشکر کنم. این جایزه در واقع به کل تیم تعلق دارد".

 

تا این لحظه تنها دو نفر در تاریخ بوندس‌لیگا رکورد گلزنی‌ای بهتر از لواندوفسکی داشته‌اند. گرد مولر افسانه‌ای و کلاوس فیشر، گلزن اسطوره‌ای باشگاه شالکه.

منبع
برچسب ها: روبرت لواندوفسکی بوندسلیگا گرد مولر کلاوس فیشر
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.