بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، برادر مدیر اجرایی بایرن مونیخ انتقال لوکاس هرناندز به باشگاه مونیخی را افتضاح مطلق نامید.

تابستان گذشته بود که لوکاس هرناندز با انتقالی 80 میلیون یورویی اتلتیکو را به مقصد بایرن ترک کرد و تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ این باشگاه شد. روز گذشته فصل 20-2019 بوندسلیگا با قهرمانی دوباره بایرن به اتمام رسید، بدون اینکه لوکاس هرناندز بتواند ارزش هایش را در مونیخ به اثبات برساند. او بیش از هر چیزی درگیر مصدومیت ها بود.

 

میشل رومینیگه برادر کارل هاینس رومینیگه(مدیر اجرایی بایرن) که سابقه بازی برای بایرن و دورتموند را دارد، در مورد لوکاس به اسپورت بازر گفت:« قطعا این انتقال را باید شکست خورده و در حد فاجعه مطلق تلقی کرد ولی باید در نظر داشت که لوکاس وقتی به بایرن پیوست که مصدوم بود و سپس وقتی بهبود پیدا کرد، بازهم مصدومیت ها رهایش نکردند. در مورد مصدومیت ها نمی توان بازیکن را مقصر دانست.»

 

رومینیگه ادامه داد:« قطعا لقب گران ترین بازیکن بایرن هم می تواند فشار روی او را افزایش داده باشد اما این هم تقصیر او نیست. از طرفی معتقدم بایرن با توجه به شرایط لوکاس، 80 میلیون یورو کامل به اتلتیکو پرداخت نکرده است چرا که این رقم شامل بندهای متغیر می شود و لوکاس باید به سقف های تعیین شده از لحاظ تعداد بازی برسد در حالی که او امسال اغلب غایب ترکیب بایرن بود.»

 

گفته می شود بایرن مونیخ حتی به فروش یا انتقال قرضی لوکاس هم فکر می کند و اکنون باید دید در فصل نقل و انتقالات چه رخ خواهد داد.

منبع
برچسب ها: مایکل رومنیگه لوکاس هرناندز
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.