بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، شماره 18 جدید باواریایی ها رسما به هواداران معارفه شد.

لئون گورتسکا، هافبک آلمانی جدید بایرن مونیخ در کنفرانس مطبوعاتی معارفه‌اش شرکت کرد.

گورتسکا که با انتقالی رایگان از شالکه جذب شده و بازیکنی ملی پوش به شمار می‌رود، پس از دو روز تمرین در کنار هم تیمی‌های جدیدش، عصر امروز در مراسم معارفه‌اش شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. به گزارش اشپورت آینس، گورتسکا گفت:

پست محبوبم، پست شماره هشت است اما بازیکنی انعطاف پذیرم و این یکی از نقاط قوتم به شمار می‌رود. آماده‌ام در چندین پست بازی کنم و به بهترین نحوی که بتوانم، به تیم کمک کنم. باید در زمین خودم را ثابت کنم و حرف زدن آن هم پیش از شروع، چندان اهمیتی ندارد.

زوله، گرنابری و کیمیش را مدت‌هاست می‌شناسم. هر سه ما راه خودش را رفت اما مهم این است که دوباره در کنار هم هستیم. آنها مطمئنا در هماهنگ شدنم با تیم کمک خواهند کرد اما مشتاقم با دیگر بازیکنان بایرن هم ملاقات کنم. البته خیلی از آنها را می‌شناسم. سال‌هاست که می‌شناسم.

خداحافظی اوزیل از تیم ملی؟ آنهایی که دوست داشتند در این رابطه اظهارنظر کنند، تا حالا حرف شان را زده‌اند. من هیچ حرفی ندارم.

شالکه؟ آنها تیم خوب و مربی خوبی دارند. به جز دو بازی - مقابل بایرن مونیخ - برای شان آرزوی موفقیت دارم.

پیشنهادهای دیگری هم داشتم اما پس از ارزیابی و سبک سنگین کردن همه آنها، بهترین تصمیم را برای خودم گرفتم و حالا در بایرن مونیخ هستم. خیلی روی تصمیم گیری‌ام وقت گذاشتم اما اینجور نبود که هر روز درباره‌اش با والدینم صحبت کنم. بنابراین اگر خودتان تصمیمی می‌گیرید، بهتر است با تبعاتش هم مقابله کنید. پیوستن به بایرن تصمیم خودم بود.

کواچ؟ هنوز خیلی او را نمی‌شناسم اما همین حالا هم متوجه شده‌ام که زیر نظر او بیشتر تمرین می‌کنیم. دیدگاه بسیار مثبتی نسبت به او دارم. طی چند روز آتی همه چیزهای دیگر هم درباره او مشخص خواهد شد اما تیم استقبال خیلی خوبی از او داشته است.

حذف از جام جهانی؟ پی بردم که باید با خودم کنار بیایم. خیلی به آن فکر کردم. وقتی چنین ضربه بزرگی می‌خورید، حرف زدن با دیگران کمک زیادی می‌کند. و دیگران برای من اول پدر و مادرم هستند. آنها همیشه نصیحت‌های خوبی برایم داشته‌اند.

منبع
برچسب ها: لئون گورتسکا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.