بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ شاید برخلاف تصورات اولیه، تصمیم بگیرد داوید آلابا را به فروش رساند، تا مانع جدایی ستاره اتریشی اش به صورت بازیکن آزاد شود.

قرارداد داوید آلابا مدافع اتریشی بایرن مونیخ در پایان فصل آتی خاتمه می یابد و قابل درک است که وی علاقه مند به حضور در یکی از دو تیم بارسلونا یا رئال مادرید باشد.

به گزارش تلگراف، داوید آلابا در صورت جدایی از بایرن مونیخ، حضور در لالیگا را به لیگ برتر ترجیح می دهد. بایرن مونیخ تصمیم گرفته است داوید آلابا را به فروش رساند. در حقیقت آن ها نگران هستند که داوید آلابا را در پایان فصل 2020/21 به صورت بازیکن آزاد از دست دهند. داوید آلابا هیچ مشکلی برای ادامه فعالیت در بایرن مونیخ در فصل آتی ندارد، اما در مذاکرات میان طرفین هیچ پیشرفتی حاصل نشده است.

پاری سن ژرمن یکی دیگر از باشگاه های علاقه مند به جذب داوید آلابا هستند ولی به وضوح آن ها نیز در رقابت با دو باشگاه بزرگ اسپانیایی از شانس کمی برخوردار خواهند بود.

همه کاره و چند پسته بودن داوید آلابا باعث شده که در مذاکره با بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد یا پیوستن به باشگاهی دیگر، در موقعیت خوبی قرار گیرد. پست اصلی او مدافع چپ است، اما با درخشش آلفونسو دیویس، در دفاع میانی به بازی گرفته شد و عملکرد خوبی داشت، در حالیکه قابلیت بازی در خط میانی را نیز داراست.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا بارسلونا رئال مادرید نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.