بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینس رومنیگه، رئیس اجرایی بایرن مونیخ علت عدم حضور یورگن کلوپ روی نیمکت این تیم تا به این لحظه را فاش کرد.

یورگن کلوپ حالا با لیورپول به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر انگلیس دست یافته است. همچنین طی سال های گذشته همواره نام این سرمربی آلمانی در اطراف پر افتخار ترین باشگاه این کشور یعنی بایرن مونیخ شنیده شده است.

 

با وجود این که کلوپ پیش از این در تیم رقیب بایرن مونیخ یعنی دورتموند سرمربیگری کرده اما ‏کارل هاینس رومنیگه فاش کرد که این باشگاه پیش تر شرایط حضور این مربی در آلیانز را بررسی کرده است.

 

رئیس اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در این باره گفت: " یورگن کلوپ یک سرمربی عالی و شخصیتی قابل احترام به حساب می آید. هر زمان که ما برای بایرن مونیخ دنبال یک سرمربی می گشتیم، یورگن کلوپ تحت قرارداد یک تیم دیگر بود. با این حال ما فراموش نمی کنیم که در سال‌های اخیر با سایر مربیان نیز موفقیت‌های شگفت‌انگیزی به دست آورده ایم؛ پپ گواردیولا، لوئیس فن خال و حالا هانسی فلیک. وقتی شما به دنبال مربی هستید باید زمان بندی تان کاملاً درست باشد."

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه یورگن کلوپ
دیدگاه ها
Hamed Bavaria 1 چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۲
از شما که اینقدر مطالب خوب و حرفه ای قرار میدین بعیده تیتر الکی بزنین که فقط خواننده جذب بشه به خوندن ادامه مطلب!! الان چی فاش شد؟؟ گفته قرارداد داشته همیشه جدیدا از این مدل تیترها بازم دیدم خداقوت و دست مریضاد بابت بهترین سایت طرافداری دنیا
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.