بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، پپ گواردیولا سرمربی سیتیزن ها برای لروی سانه در ادامه زندگی حرفه ای اش آرزوی بهترین ها را کرد.

لروی سانه وینگر 24 ساله منچستر سیتی، با امضای قراردادی به صورت رسمی به بایرن مونیخ پیوست. او که در 135 بازی برای سیتی آمار 39 گل و 45 پاس گل از خود به جای گذاشت، پس از چهار فصل منچسترسیتی را ترک کرد. اسکای اسپورتس مبلغ این انتقال را 54.8 میلیون پوند تخمین زده است.

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی در مصاحبه با وب سایت رسمی باشگاه گفت:

“ برای لروی بهترین ها را در فصل جدید زندگی حرفه ای اش آرزومندیم. لروی بخشی از یکی از خاص ترین دوره های تاریخ باشگاه بود و بهترین آرزوها را از طرف هر کسی که در منچسترسیتی حضور دارد، برای او که ما را ترک کرد، می کنیم.
 

لروی سانه در تابستان 2016 از شالکه به منچسترسیتی پیوست و در جریان برد 2-1 مقابل منچستریونایتد به عنوان بازیکن تعویضی اولین حضورش را در ترکیب سیتی تجربه کرد. در اولین فصل حضورش در منچسترسیتی، 9 گل و 8 پاس گل در 37 بازی به ثبت رساند. در فصل 2017/18، آمار لروی سانه به مراتب بهتر شد و 14 گل و 19 پاس گل در 49 بازی داد و منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر و لیگ کاپ شد. در فصل 2018/19، لروی سانه به درخشش خود ادامه داد و 47 بار در ترکیب تیمش به میدان رفت و 16 گل و 18 پاس گل داد و در سه گانه تاریخی منچسترسیتی نقشی اساسی داشت. مصدومیت سانه از ناحیه رباط صلیبی پای راست موجب شد در فصل آخر حضورش در منچسترسیتی فقط 13 دقیقه به میدان رود و سرانجام از این تیم جدا شد.

منبع
برچسب ها: پپ گواردیولا لروی سانه منچستر سیتی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.