بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک فردا اولین فینال دوران سرمربیگری خود را پیش رو دارد و در فینال دی اف بی پوکال مقابل بایر لورکوزن، روی نیمکت بایرن مونیخ می نشیند.

شنبه شب، ساعت 22:30 به وقت تهران تیم های بایرن مونیخ و بایرلورکوزن در چارچوب فینال دی اف بی پوکال به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از این دیدار به صحبت پرداخت.

بایرن مونیخ می خواهد با دو گانه به مونیخ برگردد

“ شرایط برای این فینال متفاوت است اما باید شرایط را بپدیریم. منتظر شروع فینال دی اف بی پوکال هستیم و سعی می کنیم با کسب دو گانه به مونیخ برگردیم. اولین فینال مربیگری من؟ این یک فینال است و فینال، دیداری خاص محسوب می شود. از عملکرد بازیکنانم در تمرین این هفته رضایت داشتم اما برابر تیمی قرار خواهیم گرفت که می تواند با نقاط قوت خود به ما ضربه بزند. باید روی بازی برابر لورکوزن متمرکز باشیم. این دیدار، مثل یک بازی لیگ نیست.
 

 داشتن بازیکنان خوب، تضمین کننده برد نیست

“  هر دو تیم بایرن مونیخ و بایرلورکوزن بازیکنان خیلی خوبی دارند اما این مسئله به تنهایی تضمین کننده موفقیت نیست بلکه عملکرد تیمی است که اهمیت دارد. همه باید مشارکت لازم را داشته باشند. می دانیم سبک بازی لورکوزن چگونه است. امیدوارم بازیکنان ما نیز توانایی های انفرادی خود را به خوبی نشان دهند اما تمرکز من روی توانایی فردی بازیکنان نیست و باید از نظر تیمی عملکرد خوبی ارائه دهیم.
 

فلیک: از جذب سانه خوشحالم

“ به جز خاوی مارتینز و کورنتین تولیسو، تمام بازیکنان را در اختیار داریم. نیکلاس زوله در بخشی از آخرین تمرین گروهی ما شرکت کرد و فردا تصمیم می گیریم که او در ترکیب 18 نفره فردا حضور داشته باشد یا خیر. اوضاع نیکلاس زوله خوب است. سانه؟ از این که او به جمع ما پیوسته، خوشحالیم اما اکنون زمان مناسبی برای پرداختن به موضوع سانه نیست.
 

مولر مثل یک کاپیتان است

“ تیاگو؟ امیدواریم او بایرن مونیخ را ترک نکند. تیاگو اخیرا تحت عمل جراحی قرار گرفت اما همه چیز طبق برنامه پیش رفت. او می تواند فردا در ترکیب ابتدایی قرار گیرد و صد درصد آماده است. توماس مولر؟ او بازیکن باکیفیتی در ترکیب بایرن مونیخ است و باید بهترین عملکردش را به نمایش بگذارد. مولر طی ماه های اخیر خیلی خوب کار کرده است و بازیکنی است که در کنار کاپیتان، انگیزه ها و دستورات را به بازیکنان منتقل می کند که این بسیار مهم است.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک بایر لورکوزن جام حذفی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.