بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کاپیتان بایرن مونیخ گفت با وجود تفاوت جو المپیا اشتادیون با سال های گذشته، بایرن مونیخ همچنان برای قهرمانی در جام حذفی آلمان اشتیاق لازم را دارد.

در فینال دی اف بی پوکال، شنبه ساعت 22:30 به وقت تهران تیم های بایر لورکوزن و بایرن مونیخ در المپیا اشتادیون برلین به مصاف هم می روند. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، مانوئل نویر، کاپیتان بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از این دیدار به صحبت پرداخت.

“ این فینال، ویترینی از کل فصل است. متاسفانه با توجه به شرایط، جو فینال آن چیزی نیست که انتظارش را داشتیم و همیشه عادت داشتیم برلین را شلوغ و با جو خاصش ببینیم. با این وجود، اشتیاق لازم برای قهرمانی در جام حذفی را داریم و این هدف ما است. لروی سانه؟ لزومی ندارد اکنون در خصوص سانه صحبت کنیم زیرا این بی احترامی به بایرلورکوزن خواهد بود اما ما بازیکنان از این که سانه به جمع ما پیوسته، خوشحالیم. فردا برابر حریف قدرتمندی قرار می گیریم. اگرچه طی سال های اخیر در این فینال حضور داشته ام اما همیشه بازی در فینال جام حذفی خاص است، به خصوص این که شرایط امسال متفاوت است. تعطیلات پس از فینال جام حذفی؟ دوست ندارم در این باره صحبت کنم چون بازی مهمی پیش رو داریم و تمرکز ما روی بازی است.

منبع
برچسب ها: مانوئل نویر بایر لورکوزن جام حذفی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.