بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، کارل هاینتس رومنیگه مدیر باشگاه بایرن مونیخ مصاحبه مفصلی با Sport 1 در خصوص نقل و انتقالات بایرن مونیخ انجام داده است. او پاسخگوی سوالات اطراف نقل و انتقالات بایرن مونیخ بود.

 

انتقال لروی سانه، سخت ترین انتقال؟

نه، انتقال خاوی مارتینز در سال 2012 انتقال دشوارتری بود. اگر به عقب برگردیم، 40 میلیون یوروی آن زمان در حدود 120 میلیون یوروی اکنون می شد. این مبلغ نقطه عطفی برای بایرن مونیخ بود. بحث در خصوص مارتینز ماه ها طول کشید و مجبور شدیم تصمیمی اتخاذ کنیم. سپس از یوپ هاینکس پرسیدیم که این بازیکن می تواند قدمی مثبت برای بایرن مونیخ بردارد، زیرا او فوتبال اسپانیا را بهتر می شناخت. او گفت بله. سپس سرمایه گذاری عظیمی کردیم و سال بعد از آن موفق به کسب سه گانه شدیم، که تا حدودی باید سپاسگذار خاوی باشیم.
 

نقل و انتقالات تابستانی:

امروز نمی توانم به طور جدی به این سوال پاسخ دهم. تیممان پیش از این نیز عالی بود، اما باید این مسئله را در نظر بگیریم که در فصل آتی، با توجه به برنامه بازی ها، بار بزرگی بر روی دوشمان خواهد بود. ما امسال تیم بسیار کوچکی از نظر تعداد بازیکن داشتیم، اما باید بگویم که هانسی فلیک به خوبی از بعضی بازیکنان تیم جوانانمان از جمله زیرکزی، سارپریت سینگ و موسیالاس در تیم اصلی بهره برد. من خوشحالم از مربی بهره می بریم که به جوانان خیلی اعتماد دارد، به همین دلیل سرمایه گذاری بزرگی در کمپ مان کردیم و به این ستون دوم نیاز داریم. ما همواره در تیم اول مانوئل نویر، فرانک ریبری، آرین روبن، روبرت لواندوفسکی را داشتیم. تیم دوم برای سال ها موفق نبود و اکنون بهتر شده است.
 

انتقال کای هاورتس:

بگذارید به وضوح این مسئله را روشن کنم. انتقال هاورتس از منظر مالی برای ما امکانپذیر نخواهد بود. تمامی باشگاه های اروپایی و بایرن مونیخ تا زمانیکه مجدداً مقابل تماشاگران بازی نکنند با چالش های مالی بزرگی مواجه خواهند بود. شما از قیمتی که رودی فولر مد نظر دارد مطلع هستید. در این خصوص باید بایرلورکوزن و کای هاورتس تصمیم گیری کنند. صادقانه بگویم، من بخاطر رودی فولر دوست دارم که هاورتس برای یک سال دیگر نیز در بایرلورکوزن بازی کند، زیرا ما علاقه مند به رقابت هستیم.
 

فروش تیاگو آلکانتارا:

به نظر می رسد تیاگو به دنبال ماجراجویی جدیدی است. می خواهد دوباره شرایط متفاوتی را تجربه کند. به طور کاملا واضح می گویم، بایرن مونیخ نمی خواهد سال آینده، بازیکنی را به طور رایگان از دست بدهد.

برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه نقل و انتقالات
دیدگاه ها
ALiHz 0 شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۳
به نظر میرسه بایرن روی توانایی های مولر بیش از حد حساب باز کرده
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.