بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، داوید آلابا، مدافع اتریشی و 28 ساله بایرن مونیخ جدیدترین گزینه اینتر برای تقویت خط دفاعی در بازار تابستانی محسوب می شود.

اینتر در سالهای اخیر و بعد از جدایی بازیکنانی چون خاویر زانتی و مایکون مشکلات زیادی را در پست مدافعان کناری تجربه کرده و علیرغم رفت و آمدهای فراوان، هنوز بازیکن باکیفیتی جذب نشده است. اما مدیران نراتزوری در این تابستان تصمیم به حل این مشکل گرفته اند.

 

باشگاه اینتر چند روز قبل موفق به جذب اشرف حکیمی، مدافع مراکشی و 22 ساله رئال مادرید شد و حالا اسپورت مدیاست مدعی شد آنها قصد دارند به زودی برای خرید داوید آلابا از بایرن مونیخ نیز وارد عمل شوند.

 

قرارداد این بازیکن در تابستان سال بعد با باواریایی ها به اتمام می رسد و علیرغم مذاکرات فراوان، هنوز توافقی در این زمینه حاصل نشده است. داوید آلابا مبلغ سالانه 15 میلیون یورو حقوق می خواهد که این درخواست مورد قبول مدیران بایرن مونیخ نیست.

 

این منبع فاش کرد قبل از شیوع ویروس کرونا، پپ ماروتا و پیرو آسیلیو دو بار با پدر و مدیر برنامه داوید آلابا ملاقات کرده اند و مذاکرات برای انتقال این بازیکن به سن سیرو آغاز شده است. البته نشریه بیلد چندی قبل مدعی شد داوید آلابا تنها در صورت انتقال به رئال مادرید یا بارسلونا حاضر به ترک بایرن مونیخ خواهد بود، اما تخصص پپ ماروتا در جذب بازیکنان بزرگ ممکن است این مهره ارزشمند اتریشی را نیز راضی به انتقال به اینتر بکند.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا اینترمیلان نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.