بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن مونیخ جام قهرمانی دی اف بی پوکال را بالای سر برد.

بایرن مونیخ در فینال دی اف بی پوکال با نتیجه 4-2 بایرلورکوزن را شکست داد. بدین ترتیب بایرن مونیخ هر دو جام آلمان در فصل 2019-2020 را به خانه برد.

به گزارش وب سایت رسمی بایرن مونیخ، هانسی فلیک بعد از پیروزی بایرن مونیخ برابر بایرلورکوزن گفت:

“ افتخار می کنیم که به این دستاورد رسیدیم. نحوه بازی تیم در چند هفته اخیر فوق العاده بوده و همه چیز عالی است. زیباست که می بینیم بازیکنان بایرن مونیخ به قدرت شان ایمان دارند. ما خیلی خوشحال هستیم. عملکرد تیم خارق العاده بوده است. در نیمه دوم بازی می توانستیم بعضی کارها را بهتر انجام دهیم و در آینده باید در این زمینه پیشرفت کنیم. ولی در حال حاضر فقط باید از کسب دوگانه لذت ببریم. بازیکنان تیم می توانند چند روزی استراحت کنند و بعد برای شروع بازی های لیگ قهرمانان اروپا آماده می شویم.
 

فلیک در مورد تیاگو و آلابا:

“ من تمام سعی ام را می کنم که هر دو را در بایرن نگه دارم. نمی دانم در حال حاضر مذاکرات در چه وضعیتی است. می دانم که کار ما برای نگه داشتن تیاگو سخت تر است. من همیشه نگاه مثبتی دارم و امیدوارم.
 

فلیک در مورد آلابا:

“ داوید می داند که همه در بایرن مونیخ او را ستایش می کنند. این خیلی خاص خواهد بود که او فوتبالش را در همان باشگاهی تمام کند که نقطه شروعش بوده است. گلی که آلابا به بایرلورکوزن زد یک گل کلاس جهانی بود. او به یک بازیکن خاص در پستش تبدیل شده است. داشتن چنین بازیکنی برای مربی تیم خیلی مهم است. تیاگو هم همین طور. خیلی خوشحال می شوم اگر هر دو بازیکن را در بایرن مونیخ حفظ کنیم.
 

فلیک در مورد در آغوش گرفتن تیاگو بعد از پایان بازی:

“ او بازیکن فوق العاده ای است. من سعی می کنم تیم را در کنار هم نگه دارم. تیاگو هویت باشگاه را به نمایش می گذارد. خیلی مهم است که او دوباره به سطح آمادگی 100 درصد رسیده است. در بازی با بایرلورکوزن هم در همان دقایق کوتاهی که بازی کرد، برای تیم مهره مهمی بود. طبیعتا وقتی به سنی مشخص رسیدید به بازی در لیگ های دیگر فکر می کنید. ولی من سعی می کنم تیاگو را متقاعد کنم بماند.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک بایر لورکوزن جام حذفی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.