بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بنجامین پاوار به دلیل مصدومیت در تمرینات امروز بایرن مونیخ، برای مدتی دور از میادین خواهد بود و بازی مقابل چلسی را از دست داد.

بایرن مونیخ اولین جلسه تمرینی خود پس از پایان بوندسلیگا را آغاز کرد و در همین اولین جلسه، یکی از بازیکنان مهم بایرن مونیخ مصدوم شد.

به نقل از اسکای آلمان، بنجامین پاوار، مدافع راست فرانسوی بایرن مونیخ در تمرینات امروز تیمش از ناحیه قوزک پا دچار پیچ خوردگی شد و تمرین را ترک کرد. هنوز شدت و میزان مصدومیت پاوار از سوی پزشکان بایرن مونیخ تشخیص داده نشده اما طبق یافته های اسکای آلمان، پاوار در خوش بینانه ترین حالت به مدت سه هفته دور از میادین خواهد بود. به این ترتیب بنجامین پاوار بازی بایرن مونیخ مقابل چلسی در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست می دهد. بایرن مونیخ امیدوار است که در صورت صعود به یک چهارم نهایی، پاوار را برای بازی مقابل بارسلونا یا ناپولی در اختیار داشته باشد.

همچنین هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری امروزش در خصوص مصدومیت بنجامین پاوار گفت:

“  
 بنجامین پاوار امروز مصدوم شد. هنوز میزان مصدومیت پاوار تشخیص داده نشده و هنوز نمی دانیم او چه مدت قادر به همراهی بایرن مونیخ نخواهد بود. امیدوارم مصدومیت او چندان جدی نباشد.

منبع
برچسب ها: بنجامین پاوارد تمرینات مصدومیت
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.