بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ پس از قهرمانی تیمش در بوندسلیگا و دی اف بی پوکال حالا روی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کرده است.

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ امروز در یک کنفرانس خبری شرکت کرد و در خصوص وضعیت آمادگی بازیکنان این تیم و رویارویی با چلسی در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد. به نقل از وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک در کنفرانس خبری امروزش ابتدا درباره مصدومیت بنجامین پاوار در تمرینات بایرن مونیخ صحبت کرد:

“ بنجامین پاوار امروز مصدوم شد. هنوز میزان مصدومیت پاوار تشخیص داده نشده و هنوز نمی دانیم او چه مدت قادر به همراهی بایرن مونیخ نخواهد بود. امیدوارم مصدومیت او چندان جدی نباشد. همانند دوران برگزاری بوندسلیگا و پیش از استراحت، از عملکرد تیمم راضی هستم. بایرن مونیخ کاملا متمرکز است و کیفیتی فوق العاده از خودمان در تمرینات نشان داده ایم.
 

بایرن مونیخ روی بازی با چلسی متمرکز است

فلیک در خصوص دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت:

“ نمایش های اخیر چلسی نشان داده آن ها در فرم خوبی هستند. به همین علت باید با تمرکز کامل به مصاف چلسی برویم. بازی با چلسی، ماموریت بعدی ما است. فعلا تمرکز ما روی این بازی است و به بازی های بعدی در زمان مناسب فکر خواهیم کرد. هدف بعدی ما شکست دادن چلسی است. به وظایف الزامی مان یعنی قهرمانی در بوندسلیگا و دی اف بی پوکال عمل کردیم. حالا مهم است که کار ویژه ای انجام دهیم اما اول از همه باید برای بازی مقابل چلسی آماده شویم.
 

اضافه شدن بازیکنان آکادمی به تیم اصلی بایرن مونیخ

نام سباستین هونس (برادر زاده اولی هونس)، سرمربی تیم بایرن مونیخ ب به عنوان گزینه هدایت هوفنهایم مطرح شده است. فلیک در این خصوص گفت:

“ سباستین هونس؟ او توانست پس از یک نیم فصل دوم فوق العاده، بایرن مونیخ ب را قهرمان لیگ دسته سوم آلمان کند. او خیلی جاه طلب و با اعتماد به نفس است و برای سرمربیگری در بوندسلیگا، به این ویژگی ها نیاز دارید. همه می دانیم که هدف سباستین هونس، سرمربیگری در بوندسلیگا است. او تاثیر خودش را روی تیم ب بایرن مونیخ گذاشته است. برخی از بازیکنان جوان همراه با تیم تمرین می کنند. کریس ریچاردز را به تیم اصلی آورده ایم. مالک تیلمن و برایت آری امبی نیز همراه با تیم اصلی تمرین می کنند. اگر به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسیم، آن ها نیز همراه تیم حضور خواهند داشت.
 

فلیک درباره اضافه شدن کلوزه به کادرفنی بایرن مونیخ گفت:

“ میروسلاو کلوزه؟ او پس از انجام تست کرونا، روز سه شنبه به جمع ما اضافه خواهد شد. انتظار دارم کلوزه تجربه خود را به تیم انتقال دهد. خوشحالیم که فردی حرفه ای و متخصص چون میرو در تیم ما حضور دارد و منتظریم هر چه زودتر کلوزه را در کادرفنی بایرن مونیخ ببینیم.
 

وضعیت آمادگی نیکلاس زوله و کورنتین تولیسو

سرمربی بایرن مونیخ درباره آمادگی نیکلاس زوله و کورنتین تولیسو نیز صحبت کرد:

“ از نیکلاس زوله بابت عملکرد جدی اش در تمرینات راضی هستم. در تمرین 9 به 9 امروز نیز زوله خیلی خوب کار کرد. به نظر می رسد که او صد درصد آماده است. البته که زوله فقط قرار گیری در شرایط بازی را کم دارد اما احتمالا او در بازی دوستانه مقابل مارسی برای دقایقی بازی خواهد کرد. در خصوص کورنتین تولیسو، ما کیفیت او را تحسین می کنیم اما او برای مدتی طولانی دور از میادین بوده است. تولیسو قطعا با کیفیتی که دارد، به بایرن مونیخ در بازی های پیش رو کمک خواهد کرد.
 

 فلیک در پایان درباره جو بایرن مونیخ و وضعیت دروازه بانان مازاد این تیم اظهار داشت:

“ کاملا تحت تاثیر جو تیم قرار گرفته ام. همه در تیم می خواهند پیروز شوند و دیدن این مسئله خوب است زیرا اگر می خواهید موفق شوید، انگیزه و میل به پیروزی اساس اولیه کار است. در خصوص دروازه بانان باید ببینیم آینده اسون اولرایش و کریستین فروختل چه می شود. آن ها طی هفته های آینده همراه بایرن مونیخ خواهند بود و ممکن است در صورت رسیدن ما به فینال لیگ قهرمانان همراه تیم باشند.

منبع
برچسب ها: هانس دیتر فلیک
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.