بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مکس آرونز مدافع جوان نوریچ سیتی مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است.

مکس آرونز مدافع 20 ساله نوریچ سیتی که به همراه این تیم به چمپیونشیپ سقوط کرد، مورد توجه سران بایرن مونیخ قرار گرفته است.

به نقل از اسکای آلمان، مکس آرونز مدافع راست نوریچ سیتی که توانایی بازی در دفاع چپ را نیز دارا است، یکی از گزینه های بایرن مونیخ است. بایرن مونیخ در درجه اول سرجینیو دست مدافع آژاکس را مدنظر دارد، اما در صورتیکه در راه جذب وی ناکام بماند، مکس آرونز گزینه دوم بایرن مونیخ خواهد بود.

مقامات بایرن مونیخ از نحوه عملکرد مکس آرونز راضی هستند و حتی اذعان کرده اند که عملکرد این بازیکن، آن ها را تحت تاثیر قرار داده است. آرونز تا ژوئن 2024 با نوریچ قرارداد دارد، اما سقوط تیمش به چمپیونشیپ راه خروجش را هموار کرده است. نوریچ سیتی برای بازیکن تیمش 20 میلیون یورو می خواهد، هر چند قبل از سقوط 30 میلیون یورو تقاضا کرده بودند.

آرونز یکی از نامزدهای دریافت جایزه پسر طلایی اروپا است و طبق اطلاعات اسکای مورد توجه بایرلورکوزن نیز قرار گرفته است.

 

مکس آرونز کیست؟

مکسیمیلیان جیمز آرونز متولد 4 ژانویه 2000 در شهر همرسمیت انگلیس است. او فوتبالش را از آکادمی لوتون تاون آغاز کرد و سپس در سال 2016 راهی آکادمی نوریچ سیتی شد. در تاریخ 14 آگوست 2018 اولین بازی اش را با پیراهن نوریچ سیتی مقابل استیونیج در لیگ کاپ انجام داد و از آن موقع 83 بار پیراهن نوریچ را بر تن کرده و سه گل نیز به ثمر رسانده است.

مکس آرونز عضو تیم ملی زیر 21 ساله های انگلیس است و پنج بار نیز برای این تیم به میدان رفته است.

منبع
برچسب ها: مکس آرونز نوریچ سیتی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.