بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، باشگاه بایرن مونیخ به جذب مارسلو بروزویچ هافبک کروات اینتر علاقه مند شده و قصد دارد او را جانشین تیاگو کند.

قرارداد تیاگو تابستان سال آینده با باشگاه بایرن مونیخ به اتمام خواهد رسید و به نظر می رسد هافبک اسپانیایی تمایلی به ماندن در آلیانس آره نا ندارد. لیورپول جدی ترین مشتری تیاگو محسوب می شود، اما دو روز پیش نشریه آلمانی بیلد مدعی شد آنها هنوز موفق به توافق با مدیران بایرن مونیخ برای انتقال تیاگو نشده اند.

 

باشگاه آلمانی مبلغی در حدود 40 میلیون یورو برای فروش تیاگو طلب کرده و لیورپول نمی خواهد بیشتر از 25 میلیون پرداخت کند. به نظر می رسد طی روزها و هفته های آتی در نهایت توافق حاصل شود و تیاگو بایرن را ترک کند.

 

در همین رابطه امروز توتو اسپورت نوشت که گزینه اصلی بایرن برای جایگزینی تیاگو آلکانترا،  مارسلو بروزویچ هافبک کروات اینتر است.

 

این روزنامه ایتالیایی نوشت:« کونته اعتماد خود به بروزویچ را از دست داده است و این باعث شده است تا او هم مانند ایوان پرشیچ در فهرست فروش قرار گیرد و بایرن مونیخ می تواند امیدوار به جذب این بازیکن باشد و اما در مقابل آنتونیو کونته برای تقویت خط میانی تیمش به کورینتین تولیسو هافبک بایرن مونیخ علاقه دارد و این باعث شده است تا احتمال معاوضه این دو بازیکن بسیار زیاد باشد.»

منبع
برچسب ها: مارسلو بروزویچ اینترمیلان تیم ملی کرواسی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
ALiHz 0 چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴
به درد نمی خوره یه خبر پخش شد بازیکن جوان باشگاه رن به نام Eduardo Camavinga خوبه و میتونه چندین سال برای تیم مثمر ثمر بشه
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.