بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، یوواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان مدعی شد نارضایتی های مارک آندره تراشتگن را کاملا درک می کند.

تراشتگن در سال های اخیر در ترکیب بارسلونا عملکرد فوق العاده ای داشته و به یکی از بهترین دروازه بان های دنیا بدل شده است. اما علیرغم این درخشش، او در اردوی ژرمن ها همیشه تحت تاثیر نام مانوئل نویر بوده و معمولا روی نیمکت قرار گرفته است. یوواخیم لوو از حضور این دو دروازه بان برجسته ابراز رضایت کرد و مدعی شد فقط یک نفر می تواند درون دروازه تیم ملی آلمان قرار گیرد.

 

یوواخیم لوو گفت: "همه ما در تیم ملی آلمان فقط می توانیم خوشحال باشیم که دو دروازه بان در کلاس جهانی به نام های مانوئل نویر و مارک اندره تراشتگن در اختیار داریم. البته نباید فراموش کرد کوین تراپ یا برند لنو نیز قادر به ارائه عملکردی درخشان درون دروازه هستند.

 

ما ناامیدی تراشتگن به خاطر نیمکت نشینی را کاملا درک می کنیم، اما شرایط اینگونه است و فقط یک نفر می تواند در ترکیب اصلی تیم ملی آلمان قرار گیرد. ما می خواستیم در ما ژوئن تراتشگن را درون دروازه آلمان قرار دهیم، اما متأسفانه او در آن زمان کمی مصدوم شد. و مانوئل نویر نیز اخیرا بازی های خوبی برای ما انجام داده است. در حال حاضر نویر کاپیتان ما نیز محسوب می شود."

منبع
برچسب ها: یواخیم لو مارک آندره تراشتگن مانوئل نویر تیم ملی آلمان
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.