بایرنی ها 2
بایرنی ها

اسطوره فوتبال آلمان به هواداران سه شیرها می گوید ناامیدی بی فایده است و باید به آینده این تیم خوشبین باشند.

یورگن کلینزمن اعتقاد دارد که انگلیس به زودی دوباره بر جهان فوتبال حکمرانی خواهد کرد.

به نقل از میرر، به زودی جشن پنجاه و چهارمین سالگرد پیروزی 4-2 انگلیس مقابل آلمان در فینال جام جهانی 1966 فرا می رسد. ستاره پیشین تیم ملی آلمان و تاتنهام معتقد است که رقبای قدیمی او به زودی جام قهرمانی دنیا را دوباره بالای سر خواهند برد.

“ زمانی که ما در سال 1990 قهرمان دنیا شدیم، اولین مرتبه ای بود که پس از اتحاد دوباره (اشاره به فروپاشی دیوار برلین و یکپارچه شدن آلمان) به آن دست پیدا می کردیم، بنابراین آن عنوان برای کل کشور اهمیت زیادی داشت. چه کسی می داند؟ شاید انگلیس در دوره ای که به امید نیاز دارد، در جام جهانی بعدی به مقام قهرمانی برسد. قطعا دوباره این اتفاق خواهد افتاد و شکی در این رابطه وجود ندارد.
 

 قهرمانی در جام جهانی 1954به آلمان کمک کرد تا دوباره روی پاهایش بایستد

کلینزمن می گوید آینده هرگز قابل پیش بینی نیست و ممکن است در اوج ناامیدی، یک موفقیت عظیم از راه برسد.

“ هر اتفاقی در یک لحظه رخ می دهد. زمانی که آلمان در سال 54 به اولین قهرمانی خود در جام جهانی رسید که این 12 سال زودتر از قهرمانی سال 1966 انگلیس بود، باعث شد تا آلمان پس از جنگ جهانی دوم دوباره روی پاهایش بایستد. سپس در سال 74 شما بحران عظیمی در رابطه با قیمت نفت داشتید. فینال 66 خیلی اهمیت داشت و خاطرات خیلی خوبی از آن بازی باقی مانده است. سال های سال بعد، پدرم در مورد اهمیت آن بازی برایم گفت. تیم انگلیس خارق العاده بود و آن ها در خانه بازی می کردند. ترکیب اصلی تیم بسیار قدرتمند بود.

منبع
برچسب ها: یورگن کلینزمن
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.