بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، داوید آلابا در سایه مشورت با زهوی از موضع خودش کوتاه نمی آید.

داوید آلابا و نزدیکانش از عدم اقدام بایرن مونیخ جهت تمدید قرارداد این بازیکن در سال گذشته ناراحت هستند. به نظر آن ها این بی خیالی نشانگر کم ارزش بودن زحمات آلابا برای مدیران بایرن مونیخ بوده است و این کاملا با عقیده هانسی فلیک که در هر فرصت از آلابا تمجید می کند تفاوت دارد.

به نقل از بیلد، در سال 2016 و زمانی که آلابا قراردادش را تمدید کرد، کارل هاینتس رومنیگه و یان کریستین درسن پشت میز مذاکره توافق کردند تا قراردادی به ارزش سالیانه 15 میلیون یورو با مدافع تیم ملی اتریش امضا کنند. اما حالا حسن صالح حمیدزیچ با خواسته های آلابا موافق نیست و این باعث دلسردی نمایندگان این بازیکن شده است.

تلاش های زهوی برای ارتقای دستمزد آلابا در بایرن مونیخ

در همین حال باواریایی ها معتقدند همکاری آلابا با پینی زهوی به عنوان مدیر برنامه اش، کمکی به تسهیل دستیابی به توافق انجام نداده است. زهوی پیش از این پس از مذاکراتی طولانی، روبرت لواندوفسکی را به پر درآمدترین بازیکن بایرن مونیخ تبدیل کرد. موضع آلابا در مورد شرایط خاص باشگاه در سایه ویروس کرونا واضح است: او می گوید باشگاه هزینه ای برای جذبش انجام نداده است (برخلاف مورد گران قیمتی مثل لوکاس هرناندز) و باید این را در دستمزدش لحاظ کند.

شایان ذکر است که وارد کردن پاری سن ژرمن و منچسترسیتی به ماجرا، سیاست همیشگی زهوی بوده است ولی پیشنهادی جدی از سوی این دو باشگاه برای آلابا در کار نیست.

منبع
برچسب ها: پینی زهوی داوید آلابا
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.