بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، برطبق منابع غیر رسمی، مصدومیت مدافع فرانسوی بایرن تا نزدیک به 2 ماه طول کشیده و این بازیکن دیدارهای باقی مانده باشگاه در لیگ قهرمانان را از دست می دهد.

با مصدومیت پاوارد که مهره اصلی بایرن در سمت راست خط دفاعی بود، برای غلبه بر این مشکل فلیک گزینه های مختلفی دارد.

مورد اول استفاده از اودریوزولا می باشد که بعنوان مدافع راست صرف جذب شد. اودریوزولا با این حال عملکرد دفاعی مناسبی نداشته و در بایرن و رئال یک نمیکت نشین بوده. استفاده از این بازیکن آن هم در بازی های تک بازی لیگ قهرمانان ممکنست برای بایرن گران تمام شود.

سایر بازیکنان خط دفاعی نیز کمابیش سابقه حضور در دفاع راست را دارا هستند. جروم بواتنگ چند دیدار را در این سمت به میدان رفته است. همچنین با بازگشت زوله تا زمان برگزاری دیدارها، آلابا یا هرناندز نیز می توانند در سمت راست به کار گرفته شوند. از بین این دو استفاده از هرناندز عقلانی تر است چرا که سابقه بازی در سمت راست را داراست.

و آخرین گزینه استفاده از کیمیش است. دفاع راست فصول قبل بایرن با آمدن به مرکز زمین نمایش های فوق العاده ای از خود نشان داد. کیمیش بارها اعلام کرده که خواهان حضور در پست هافبک است. با این حال این بازیکن قطعا شرایط تیم را درک کرده و در صورت تصمیم مربی مشکلی به حضور در سمت راست نخواهد داشت. با آمادگی تیاگو و حضور این بازیکن در مرکز زمین در کنار گورتسکا، کیمیش یک گزینه ایده آل برای سمت راست محسوب می شود.

منبع
برچسب ها: بنجامین پاوارد
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.