بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، داوید آلابا مورد توجه باشگاه های زیادی قرار گرفته اند و چلسی و منچسترسیتی از جمله باشگاه های خواهان این مدافع اتریشی هستند.

داوید آلابا هنوز بر سر تمدید قراردادش با بایرن مونیخ به توافق نرسیده و شایعات زیادی در خصوص آینده وی به گوش می رسد.

به نقل از تلگراف، دو باشگاه چلسی و منچسترسیتی از جمله باشگاه هایی هستند که در زمینه جذب داوید آلابا مدافع بایرن مونیخ تلاش می کنند و در حال بررسی این موضوع هستند که آیا آلابا قراردادش را با بایرن مونیخ تمدید می کند یا از این باشگاه جدا خواهد شد.

از اعتبار قرارداد داوید آلابا با بایرن مونیخ فقط یک سال باقی مانده است و وی برای تمدید قرارداد خواستار دستمزد بیشتری شده که هنوز بایرن مونیخ با این موضوع موافقت نکرده است.

رئال مادرید، بارسلونا، پاری سن ژرمن و اینتر دیگر باشگاه هایی هستند که برای جذب داوید آلابا ابراز تمایل کرده اند، هر چند که ممکن است بایرن مونیخ مدافع 28 ساله خود را تا پایان قراردادش حفظ کند و سپس به وی اجازه دهد در تابستان آتی به صورت بازیکن آزاد از این باشگاه جدا شود.

بایرن مونیخ علیرغم اینکه از تمدید قرارداد داوید آلابا ناامید شده، ترجیح می دهد او را برای یک فصل دیگر حفظ کند تا در این زمان این بازیکن اتریشی را از دست بدهد.

داوید آلابا در سال 2010 از تیم های پایه وارد تیم اصلی بایرن مونیخ شد و نماینده های وی از میزان ارزشش در جهان فوتبال اطلاع دارند و می دانند قرارداد بعدی تا چه حد برایش مهم است، تلاش می کنند برای این بازیکن سودآوری بیشتری داشته باشد.

با توجه به علاقه دو باشگاه مطرح لیگ برتری، دو غول اسپانیایی به علاوه پاری سن ژرمن و اینتر، او می تواند دست بالا را در جریان مذاکرات داشته باشد.

آلابا همکاری خوبی با ژروم بواتنگ در دفاع میانی بایرن مونیخ داشته و با توجه به عملکرد خوب آلفونسو دیویس در دفاع چپ بایرن مونیخ، به دفاع میانی منتقل شد.

داوید آلابا گزینه ای مناسب برای منچسترسیتی

اگر آلابا قراردادش را با بایرن مونیخ تمدید نکند، با توجه به اینکه این بازیکن خودش را به خوبی با شرایط وفق می دهد، می تواند گزینه خوبی برای منچسترسیتی باشد، حتی اگر ترجیح پپ گواردیولا به جذب یک بازیکن برای سمت راست دفاع میانی برای زوج آیمریک لاپورته باشد.

با این وجود آلابا بیشتر دوران فوتبال خود را به عنوان مدافع چپ سپری کرده، منطقه ای که پپ گواردیولا در پی تقویت آن است، خصوصاً با بازیکنی که قابلیت بازی در دفاع میانی و خط هافبک را نیز دارا است.

داوید آلابا گزینه ای برای تقویت خط دفاعی چلسی

چلسی دیگر تیمی است که قصد دارد دفاع خودش را تقویت کند و بدین منظور خوزه خیمنز مدافع باشگاه اتلتیکو مادرید را برای پست دفاع میانی در لیست خرید خود قرار داده است. از سوی دیگر فرانک لمپارد در پی جذب یک مدافع چپ جدید است. امرسون پالمیری احتمالاً در تابستان جاری به ایتالیا باز خواهد گشت و با توجه به اینکه مارکوس آلونسو تنها مدافع چپ تیم خواهد بود، یک بازیکن جدید به سمت چپ خط دفاعی اضافه خواهد شد. بن چیلول یکی از گزینه های چلسی برای این پست است.

منبع
برچسب ها: داوید آلابا چلسی منچستر سیتی نقل و انتقالات
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.