بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، مدیر بایرن مونیخ امیدوار است مراسم بهترین های جهان امسال هم برگزار شود و بدین ترتیب لواندوفسکی در ادامه لیگ قهرمانان با انگیزه بیشتری کار کند.

آینده داوید آلابا در بایرن مونیخ هنوز مشخص نیست و قهرمان آلمان تلاش می کند تا با ستاره سوئیسی همچنان ادامه دهد. کارل هاینتس رومنیگه در

“ باید بگویم داوید آلابا فصل فوق العاده ای را سپری کرد. او بر حسب لزوم، در پست دفاع میانی بازی کرد زیرا ما مصدومیت های زیادی را تجربه کردیم و بسیار خوب کار کرد. او اختیار عمل را در دست می گیرد، ریتم بازی را تنظیم نی کند و به طور ساده در خط دفاعی مثل یک رئیس کار می کند. داوید برای ما بسیار بسیار مهم است.
 

“ من خوشبین هستم تا در نهایت بتوانیم برای تمدید قرارداد به یک راه حل برسیم و داوید دوران بازی اش را همین جا به پایان برساند. همیشه گفته ام برای من داوید چیزی مثل بکن باوئر سیاهپوست است. او اولین کسی است که در سطح بکن باوئر بازی کرد. او از نظر شخصیت فردی رشد بالایی داشته، بسیار باهوش و دانا است و می تواند مخصوصا در دوران "زندگی سیاهپوستان مهم است" به دلیل رنگ پوستش، نقش مهمی ایفا کند. فکر می کنم داوید می داند در بایرن چه چیزهایی دارد و ما هم می دانیم چه بازیکنی داریم.
 

کارل هاینتس رومنیگه همچنین از رئیس فیفا درخواست کرد مراسم بهترین های فوتبال امسال هم برگزار شود:

“ من دو روز پیش با جیانی اینفانتینو صحبت کردم و به او گفتم لغو مراسم توپ طلا واقعا غافلگیر کننده بوده است. به او گفتم این سنت باید برگزار شود و هر سال برگزار شده و فیفا باید فکر کند تا امسال هم این مراسم برگزار شود. حتی در زمان کرونا هم مراسم بهترین های سال می تواند در مقیاس کوچکتر برگزار شود. این حرف من در درجه اول به خاطر روبرت لواندوفسکی نبود. مساله این است که فوتبال به طور عادی و البته در زمان غیرطبیعی بدون تماشاگر برگزار شد اما تمام لیگ های بزرگ اروپا به جز فرانسه لیگ را تمام کردند.
 

“ از نظر من هیچ دلیلی ندارد این مراسم برگزار نشود. البته که من امیدوارم لواندوفسکی پس از فصلی فوق العاده با این مراسم در ادامه لیگ قهرمانان هم با انگیزه تر باشد.

منبع
برچسب ها: کارل هاینس رومنیگه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.