بایرنی ها 2
بایرنی ها

به گزارش مرجع خبری بایرنی ها، بایرن امروز در دیداری تدارکاتی به منظور آماده سازی مناسب برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف مارسی فرانسه می رود.

بایرن قهرمان بوندسلیگاست و مارسی نیز با توجه به نیمه تمام ماندن رقات های لاشامپیونه، نایب قهرمان این فصل لیگ فرانسه محسوب می شود و پس از فصل 14-2013 بار دیگر در رقابتهای لیگ قهرمانان حاضر است.

 

آمار و ارقام بازی

-بایرن و مارسی تنها 2 بار با هم روبرو شدند که به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل 12-2011 مربوط است. بایرن هر دو بازی را 2-0 پیروز شد.

-لواندوفسکی که عنوان آقای گلی این فصل بوندسلیگا را برای 5مین بار بدست آورد، در 4 مصاف قبلی اش با مارسی در لباس دورتموند 3 گل زده است.

-فرانک ریبری اسطوره ی بایرن پیش از آمدنش به مونیخ عضو تیم مارسی بوده است. بکن باوئر اسطوره بایرن نیز پس از جام جهانی 1990 ابتدا به عنوان سرمربی و سپس بعنوان مدیر ورزشی مارسی منصوب شد و ضمن قهرمانی در لیگ فرانسه، با این تیم به مقام نایب قهرمانی لیگ قهرمانان نیز رسید.

-هیروکی ساکای مدافع مارسی سابقه بازی در بوندسلیگا و هانوفر را دارد. این بازیکن 4 بار برابر بایرن قرار گرفته و تمام آنها را باخته است.

-پاوارد، هرناندز و تولیسو از بایرن و استیو ماندانا و فلورین تایوین از مارسی عضو تیم ملی فرانسه قهرمان جام جهانی 2020 بوده اند.

 

ترکیب احتمالی دو تیم

بایرن مونیخ: نویر، کیمیش، بواتنگ، آلابا، دیویس، گورتسکا، تیاگو، گنبری، مولر، کومان، لواندوفسکی (سرمربی: هانسی فلیک)
المپیک مارسی: ماندانا، سار، آلوارو، کالتا، آماوی، رونگیر، کامارا، سانسون، جرمین، بندتو، پایت (سرمربی: ویلاش بواش)

منبع
برچسب ها: المپیک مارسی دیدار دوستانه
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه، ابتدا وارد شوید یا ثبت نام نمایید.